Jste zde


Šťastné Česko - 18.5.2016 - konference trochu jinak
Esoterika.cz

Na vrcholu prosperity nám často dojde, že jsme dole zanechali štěstí. Proto jsme pozvali několik úspěšných lídrů, podnikatelů a osobností s charakterem a vizí, kteří již pár vrcholů zdolali, aby se podělili o svou cestu za štěstím. Podělte se i vy. Přijďte podpořit své hrubé domácí štěstí na první ročník jedinečné konference.
 
Šťastné Česko 2016 – Den na podporu hrubého domácího štěstí. Přijďte přispět, pobavit se, potkat se a položit si s námi otázku: Za čím vlastně kráčíme? Proč se tolik honíme? Proč chodíme do práce, proč vyděláváme peníze, proč rozjíždíme firmy, tvoříme komunity, umění, proč se potkáváme a pečujeme o naše vztahy, zdraví a životní prostředí? Možná společně zjistíme, že přitom všem více či méně často jednu maličkost přehlížíme, že za tím vším snažením je vlastně jedna obyčejná touha
 
Touha ne zvyšovat výkon ekonomiky, ne budovat více, mít více, vyrábět více a makat více za vyšší hrubý domácí produkt :). Je tam, zdá se, jiná touha a přání: být přitom všem konání prostě šťastný člověk. Přijďte podpořit záměr Šťastného Česka a vás v něm. Když povedeme sami sebe štěstím, povedeme jím i naše blízké, rodinu, firmu, komunitu, město i celou zemi. Štěstí není klišé ani náhoda. Štěstí si sami tvoříme, štěstí jsme my.
 
Štěstí je, že žijeme. Kdo jiný než my sami máme moc a sílu být šťastní, uvidět štěstí a tvořit si své štěstí. A tím tvořit naše šťastné rodiny. A šťastné firmy a organizace. A šťastná města, kraje a zemi. Štěstí není třeba vyměnit za peníze, majetek a prosperitu. Štěstí je stav bytí a názoru na život.   „Štěstí je zdravý rozum, humor, lehkost i radost, štěstí je i pláč, smutek, déšť a celý život.“  
 

Koho srdečně zveme k účasti?

Zveme ty, kteří štěstí žijí a chtějí žít, aby přišli, inspirovali a byli příkladem pro druhé. Zveme ty, kteří po štěstí touží, aby přišli, viděli a uvěřili, že štěstí není náhoda, ale vnitřní záměr. Zveme ty, kteří mají vliv. Na své okolí, rodinu, komunitu, zákazníky, fanoušky a lidi kolem sebe.
 

Co si od tohoto dne slibujeme?

Otevření diskuze, nasměrování pozornosti a vytvoření komunity lidí, kterým nejsou věci jedno. Kterým na věcech záleží. Kteří by se rádi spojili, propojili, přispěli, dostali se do společnosti, která rezonuje na stejné vlně. Pokud se to podaří, zůstaneme dále v kontaktu a podpoříme třeba společnou energií i penězi další podobné akce. Rozvineme projekty a dobré lokální i globální aktivity, které jdou do hloubky, do podstaty a rozvíjejí a připomínají důležitost nejen vnější prosperity, ale hlavně vnitřního štěstí, spojení se sebou samým a flow života.

Základní teze nově vznikajícího nadačního fondu je komunikovat téma Štěstí k široké veřejnosti.

 

Kteří hosté přijdou podpořit Šťastné Česko 2016?

 
Sanjiv Suri

Sanjiv Suri

Monika Hasalová

Monika Hasalová

Anna Berdychová

Anna Berdychová

 
Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Jannis Samaras

Jannis Samaras

 
Deepak Chopra

Deepak Chopra

 
Bohdana Kabátová

Bohdana Kabátová

 
James A. Cusumano

James A. Cusumano

Inez Cusumano

Inez Cusumano

Karel Janeček

Karel Janeček

 
Martin Černohorský

Martin Černohorský

A pozvání na setkání přijala také bhútánská královská vyslankyně, která ve svém vstupu představí původní koncept bhútánského krále GNH (Gross National Happiness – hrubého domácího štěstí), který se od roku 1972 pomalu šíří do celého světa. Rovněž se bude podílet na založení první Czech Bhutan Society (společnosti přátel Bhútánu) a založení Nadačního fondu Šťastné Česko. Akci přijde podpořit u příležitosti pobytu v Praze také Deepak Chopra a Eric Pearl. Je nám ctí, že se tito krásní lidé přijdou s námi podělit a podpořit myšlenku Šťastného Česka.

Bohdana Kabátová se ujme moderování tohoto dne.

A na závěr film ve spolupráci s ARTINII.com

Zde předběžný časový program dne :)

Kdy a kde se setkání koná a co vás čeká?

Toto konferenční setkání se koná 18. května 2016 v kinosále Lucerny Praha. Zahájíme programem v 9:00 a zakončíme promítáním filmu. Oficiální ukončení bude po 20:00.

Kolik to vše stojí?

Vstupenka na tento celý den včetně večerního promítání filmu stojí 1.990, dvoj-vstupenka 2.990 Kč včetně DPH. Zisk z této akce putuje na účet Nadačního fondu Šťastné Česko. Akce bude simultánně tlumočena do češtiny.
 
 
 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno