Jste zde


Indie 2016 s Alitou Zaurak: Radžastán, Země králů - 11.10. - 25.10. 2016
Esoterika.cz

 

Vážení a milí přátelé, zvu vás na romanticko-exotickou cestu na sever Indie, do přepestré a pohádkové reality Radža-stánu.

Cestu, na níž budeme objevovat radost, kreativitu, originalitu.

Cestu, která nás inspiruje stát se skutečnými králi a tvůrci svého života.

Nakolik si v naší každodenní realitě dopřejeme vybočit z řady, pobavit se, prožít svůj čas jinak, tvořivěji? Snad také proto cestujeme, abychom si toto vše dovolili a po návratu si intenzivněji užívali daru života. Už sama Indie nás vždy znovu a znovu překvapuje svou jinakostí, iracionálnem, uvolňuje nás do pohodového plynutí a otevírá mysl zázrakům. A což teprve Radžastánci: roztančení umělci, bohémští, originální, rozesmátí… Architektura, oblékání, jídlo: všechno je tu jedinečnou královskou oslavou života v jeho pestrosti a rozmanitosti.

Co všechno na cestě zažijeme a uvidíme:

  • Hlavní město Indie Nové Dillí, kde se budeme seznamovat s indickou realitou. Bazar Paharganj, chrám universální víry Lotus temple, Lakšmí temple a další pamětihodnosti dle nálady a chuti…
  • Starodávné město Agra a slavný Taj Mahal.
  • Růžové město Džajpur a naše první setkání s realitou Radžastánu: město divokých kontrastů, pastva pro oči, uši a další smysly…
  • Adžmér s červeným džinistickým chrámem Nasljan a muslimským poutním místem - hrobem sufijského světce.
  • Posvátné město Puškar, cíl mnoha hinduistických poutníků s jezerem a typickými schodišti gháty. Navštívíme jedinečný Brahmův chrám a další silná a významná místa.
  • Bílé město Udajpur neboli Benátky východu. Zde budeme obdivovat jedinečný Jezerní palác, četné chrámy, paláce a haveli (barevně zdobené rezidence).
  • Pouštní město Bikanér, odkud podnikneme několikadenní výpravu na velbloudech.
  • Modré město Džáhpur s nezapomenutelnou atmosférou
  • Pohádkové zlaté město Džaisalmér s pouštní pevností a džinistickými chrámy.

Nu a též budeme spolutvořit celou cestu svými přáními a sny, zaznamenávat si své pocity fotografováním, psaním, kresbou a vyjadřovat se celou svou bytostí: třeba i tancem a hudbou, kdo ví…

TUTO CESTU MŮŽETE PROPOJIT S CESTOU K PRAMENI GANGY, NA KTEROU NAVAZUJE.

psali jsme o ní zde

Termín cesty: 11. - 25.10 2016

Cena cesty se skládá z: letenky Praha-Dillí a zpět (cca 14 000), poplatku za indické vízum 850 korun, z ceny za ubytování a pronájem auta s řidičem cca 5000 korun (ještě upřesním), poplatku za organizaci a průvodcovské služby 4000. Výdaje za jídlo, vodu, vstupy, spropitné cca 150euro, celkově doporučuji kapesné 200euro. Celkově by vás cesta měla vyjít přibližně na 28-30 000 korun. Nevratná záloha je 4000 korun.

Jak se na cestu přihlásit: stačí mi napsat či zavolat, vyplnit přihlášku a prohlášení, které vám zašlu a poté zaplatit nevratnou zálohu 4000 korun.

Děkuji vám za sdílení této pozvánky s vašimi přáteli a podobně smýšlejícími a těším se na společné putování a prožitky ať už na této pouti či jinde a jindy… Šťastné ať jsou všechny vaše cesty!

Pište nám na info@esoterika.cz dotazy nebo nezávaznou objednávku. Kontakt přímo na paní Alitu Zaurak je tento: 603366249, mandalia@mandalia.cz,www.mandalia.cz, fb:Alita Zaurak

Velmi vás prosíme, pokud kontaktujete přímo paní Alitu Zaurak, sdělte jí, že přicházíte z Esoteriky, díky tomu budeme vědět, že tyto prezentace mají smysl a příště vám zde rádi zveřejníme další.

Schůzka přihlášených a zájemců o cestu bude 23.6 2016, v čajovně Jedna báseň, Pod Nuselskými schody, od 18.00

Ať šťastné jsou všechny vaše cesty! Těším se nashledanou! Alita Zaurak, www.mandalia.cz, osvobozený prostor pro osvobozenou mysl
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více