Jste zde


Nemůžete v noci spát?
Ing. Roman Palka

Obracejí se na mne duchovně založení lidé s problémem nespavosti. Stěžují si i na hukot v uších, bolesti v zádech a bušení srdce. Někteří se obávají útoku zlých sil, ačkoliv většinou mají tak vysoký podíl dobra, že je tato možnost vyloučena. Princip podobnosti má absolutní platnost.

     Pomocí channelingu se zeptám jejich Nadjá na důvod. Bývá překvapivě stejný, božským silám se nelíbí kvantita a kvalita jejich duchovní práce. Není totiž jen na naší dobré vůli jak se vyvíjíme. Hlavním úkolem karmy není trestání zla, ale duchovní vývoj osobnosti. Před narozením jsme si v božském světě Nadjá připravovali plán příštího života aby zapadal do celku úkolu naší individuality. Obsahoval co vše a jak máme zlepšit. Nemusí to být přímo osvícení, stačí alespoň trochu zjemnit vnímání a jednání.

    Doporučím jim tedy, aby si místo prášku na spaní pustili do sluchátek dobrou meditační hudbu. Když ji posloucháme, jakoby zpíváme či tančíme až je jen božské. To je již velmi dobrá meditace, která překonává čtení jakékoliv duchovní literatury či návštěvu přednášky. Když začneme prociťovat božské, můžeme Ho oslovovat, zeptat se na připravené otázky a snažit se vnímat odpovědi, jež mohou být v myšlence, symbolu či vizi, nebo i v události dalších dní.

    Hudba je velmi důležitá. Doporučit mohu zpěvačku Enyu, Lisu Gerrard a skupinu Dead Can Dance, ovšem některé jejich skladby se musí vypustit, protože obsahují náboj magie. Od Petra Piňose doporučuji Hloubky duše a Poselství harmonie. Osvědčily se i gregoriánské chorály s doprovodem.

    Odmítnutí naplánovaného duchovního vývoje by bylo závažným porušením karmického úkolu s nepříjemnými následky. Duchovnost totiž není druhem zábavy ani útěkem od všednosti, ale Životem samým. Není to žádná selanka, ani v ní nejde v ní o odstranění všech problémů, ale je to psychoterapie a náročné Sebepoznávání obdobné studiu kvantové mechaniky či teorie chaosu.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více