Jste zde


Zbořte mýty o hubnutí. Cvičení může být zábava
Esoterika.cz

 

Chcete už konečně zhubnout, ale nemůžete se donutit něco dělat? Contours nabízí ideální prostředí, kde se vám bude chtít cvičit. Zde můžete vaše tělo konečně přeměnit na postavu, po které toužíte.

Cvičení mezi ženami

Fit centrum, kam nechodí muži? Ano, to je Contours. Pohodové a uvolněné prostředí bez studu si užijete právě zde. Při cvičení je důležité uvolnit se a být v duševní pohodě, potom může tělo správně spalovat. Při vyšší zátěži se navíc nabijete endorfiny, které vaši dobrou náladu ještě podpoří. Není lepšího pocitu než zadostiučinění z dobře odvedené práce.

První týden zdarma

Využít můžete speciální nabídky na první týden členství zdarma, která se vyplatí. Poznáte nové prostředí, ve kterém se zorientujete a budete se cítit jako doma. Fit centrum s příjemným kolektivem vám umožní cvičit v klidu a pohodě. Stačí se objednat a domluvit si první návštěvu. Následně si promluvíte s profesionální trenérkou, která vám vytvoří speciální cvičební plán a bude na vaše posilování dohlížet. Správné provedení cviků je totiž velmi důležité a jenom díky tomu můžete efektivně hubnout. V Contours navíc i 30 minut posilování přináší výsledky.

Dlouhodobé členství

První týden, který máte zdarma, je nezávazný, ale pokud se rozhodnete stát se členkou, získáte nejen neomezený vstup do fitka, ale můžete přijít kdykoliv a cvičit libovolně dlouho. Po cvičení si můžete dát sprchu a po dřině si dát také občerstvení.

Efektivní cvičení

Už po 30 minutách cvičení se budete cítit lépe. Nejen díky plánu sestavenému vám na míru, ale také díky posilovacím strojům, které jsou uzpůsobeny speciálně pro potřeby žen tak, aby co nejvíce posilovaly jejich problematické partie. Čím častěji budete cvičit, tím více se vaše postava bude formovat a díky tomu se budete i lépe cítit, protože zdravé tělo je důležité. Podporuje jeho správnou funkci, ale také vám může zvýšit sebevědomí.

Posilování v uvolněném kolektivu žen je nejen motivující, ale i zábavné.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)