Jste zde


Umělé viry aneb splnilo se proroctví palmových listů?
VesteniOnline.cz

Umělé viry aneb splnilo se proroctví palmových listů?

Snad každý, kdo se přímo neúčastní vývoje biologických zbraní, si myslí, že nové viry vznikají přirozenou mutací starých virů nebo, že se prostě někde vytvoří. Pojďme se podívat pod pokličku hrnce, ve kterém se vaří virové epidemie. 

 

Položil si někdy někdo vůbec otázku, proč se začali vědci zabývat pandemickou chřipkou z roku 1918 a smrtící viry vyzvedli ze zemských hlubin? K čemu vědě je informace o této pandemii? Je veřejně známé, že tým dr. Jeffrey Taubenbergera ve Ft. Detricku pečlivě analyzoval kód 8 genových vláken RNA. Tady informovanost veřejnosti končí, i když teprve v tomto okamžiku to začíná být opravdu zajímavé. 

Podle Dr. Paula Normana byly tyto viry úspěšně naklonované s dalšími živými viry amerického Institutu patologie. Světlo světa uviděla nová biologická zbraň. Zapouzdřené vzorky doručil zmíněnému Dr.Normanovi poslíček, který tvrdil, že ho zaměstnává firma Novartis. Je to ta samá firma, která se stará o vytvoření účinných vakcín. Že by si uměle vytvářela práci? Vytvoříme virus, vypustíme a pak prodáme milióny očkovacích vakcín? Je to moc přitažené za vlasy, moc odvážné a spíše nemožné? Uvidíme. 

Podle rozborů, které Dr.Norman vypracoval, dokonale souhlasí zaslané vzorky nového viru s genovými vzorky, které identifikoval Taubenbergerův tým. Jsou jen systematicky přeuspořádány a v žádném případě nemohly vzniknout přirozenou cestou. 6 molekul bylo prostřednictvím 66 namíchaných RNA proteinů změněno tak, že vznikla výrazně účinná biologická zbraň. Ve výzvědných kruzích CIA a Mossadu jí bylo přiděleno kódové označení ptačí chřipka 666.  

Stejně tak prasečí chřipka obsahuje třikrát trojnásobně přeuspořádaný vir a navíc pouze 4–8% nového genetického materiálu. Je vyloučené, aby její původ pocházel ze zvířat nebo lidí mimo laboratorní možnosti. Oba tyto kmeny tolik známé chřipky sdílejí svoji genetickou identitu s ptačími a prasečími kmeny z různých světových kontinentů, což je přírodní cestou takřka vyloučené. A navíc u pacienta „nula“ s prasečí chřipkou na farmě v Perote v Mexiku vůbec virus prasečí chřipky nebyl nalezen. Odkud se tedy rozšířila? 

A vyvstává další otázka. Proč muselo náhle, nečekaně a v krátkém časovém sledu zemřít 12 mikrobiologů a dalších několik pracovníků, kteří znali historii prací Taubenbergera a Novartis ohledně výroby této zbraně? Všichni byli zavražděni. José Trias dokonce se svou ženou den poté, co se svěřil svému příteli o plánu informovat média o smrtících virech jako biologické zbrani. Pět biologů zemřelo v letadle, které bylo sestřeleno na ruské hranici poblíž Černého moře. Všichni pracovali na projektu biologických zbraní. Proč asi museli zemřít? A co se to kolem nás děje? 

Má pravdu proroctví palmových listů, které tvrdí, že bude vyvinuta biologická zbraň za účelem snížení populace na Zemi? Nebo jsme se všichni stali jenom pokusnými králíky ve výzkumu? Šlo jen o únik viru, tak jak to vídáme ve filmových zpracováních? Nebo firma Novartis potřebovala zvýšit zisk prodejem vakcín proti viru, jehož výroby se účastnila? Těžko nalezneme odpověď, můžeme si jen vytvořit vlastní názory. 

V každém případě se i v tomto roce setkáme s novým virem, který bude ohrožovat populaci a s novými vakcínami, které ji mají chránit, ale které stejně jako v případě vakcín proti prasečí chřipce mohou po čase vyvolat zdravotní problémy. Dokud budou lidé podléhat více strachu, vyvolaném mocnými a médii, dokud nebudou používat vlastní selský rozum a nebudou si ověřovat informace, dokud bude veřejnost podléhat davové hysterii, pak budou mít podobné projekty šanci na úspěch. 

Je zapotřebí si uvědomit, že se dobrovolně z vlastního rozhodnutí stáváme pokusnými objekty. Až přijde další zpráva o ohrožení populace, zachovejme klidnou hlavu a spolehněme se více na vlastní víru a sílu svého těla, než na pochybné vakcíny, o jejichž složení a účinku nevíme vůbec nic. 

Alena Horáková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

VesteniOnline.cz

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.vestenionline.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více