Jste zde


Prevence a léčba nemocí
inzerce

Na víkendovém semináři se dozvíte:

 
  • mnoho zajímavých a cenných informací, které v knihách nenajdete
  • jak se chránit před nemocemi a dožít se dlouhého věku ve zdraví
  • řešení zdravotních problémů a nemocí, jejichž výskyt nebezpečně stoupá a západní medicína je často neumí řešit (obezita, poruchy metabolismu, osteoporóza, migrénu, astma, alergie, cukrovka, vysoký krevní tlak, nemoci srdce a cév, hormonální změny, rakovina)
  • praktická doporučení pro přírodní léčbu zdravotních obtíží

 

Termín: 21.-22.3. 2009, 9 hod.-17,30 hod.

Místo konání:  budova Unitaria, Anenská 5, Praha 1

Cena semináře:  3200,- Kč

Vynikající americký vědec a znalec ájurvédské medicíny Dr. Robert Svoboda a odbornice na východní medicínu Dr. Claudia Welchová poprvé navštíví Českou republiku!

Dr. Robert Svoboda má bohaté zkušenosti a velké znalosti, které vycházejí z moudrosti pětitisícileté východní medicíny. Je prvním člověkem ze západního světa, který absolvoval ájurvédskou univerzitu a stal se ájurvédským lékařem s licencí k provozování praxe v Indii. Během studia i po něm byl zasvěcen do Ájurvédy, jógy, astrologie, tantry a příbuzných oborů. Strávil deset let života studiem a praktikováním v Indii. Po návratu na Západ učí a přednáší v mnoha zemích světa.

Dr. Claudia Welch má doktorát východní medicíny a praktikuje Ájurvédu. Napsala knihu „Východní medicína a filozofie“. Dr. Welchová pravidelně vede semináře zabývající se východní a ájurvédskou medicínou.

 

Kontakt (informace, přihlášky): Ecce Vita, V Luhu 7, 140 00 Praha 4, tel.:272 765 131, mobil: 603 221 522, fax: 272 760 985, e – mail: info@ayurveda.cz, www.ayurveda.cz