Jste zde


Marina Colonna je symbolem Itálie a nápaditým dárkem pod stromeček
Esoterika.cz

 

Máte rádi Apeninský poloostrov? Samozřejmě, od Kalábrie až po Milán je plný vůní, chutí, barev a dobré nálady, o tom nemůže být sporu! Když se řekne Itálie, mnohým se vybaví například rajčata, která tu nejsou doma až tak dlouho. Pokud jde o olivový olej, historie této plodiny se může počítat na tisíciletí a díky římskému impériu se rozšířila dále do světa. Při výběru není třeba spěchat, zhodnoťte i své chuťové preference. Máte raději pěkně propečenou krkovičku nebo si spíše dáte lehký salát se zeleninou?

Vhodný prezent pro manželku nebo dceru

Hledáte jej dlouho a nevíte, kam se obrátit. Do kterých obchodů se podívat, když hledáte zajímavé vánoční dárky, se kterými zabodujete svým originálním pojetím celé sváteční hry? Můžete zavítat právě do Itálie, kde má svůj zvuk značka jako Marina Colonna. Olivový produkt s rozmarýnem nebo pomerančem, ale také olivy pro sváteční tabuli ve slaném nálevu. Vyberte si, co jen hrdlo a chuťové pohárky ráčí! Letitá tradice z italského jihu, olivovníky pocházející z prosluněné Provence. Provoníte celou kuchyni a užijete si netradiční krmi bez špetky chemie. Všechny olivové produkty se totiž vyrábí v souladu s přírodou, co nejšetrněji. A sklizeň, ta probíhá opravdu velmi rychle, protože tady jde opravdu o hodiny!

Přesně podle jejích představ aneb dárek pro ženu, se kterým zabodujete. Může vypadat jako flakonek parfému nebo mít jinou podobu, v každém případě bude přinášet velkou porci zdraví do každé domácnosti. Vybírat přitom nemusíte jen z italských produktů, klidně zkombinujte více různých odrůd nebo olivových farem do jednoho balení pod štědrovečerní jedličku. Nabízí se řecké, chorvatské nebo například i klasické španělské olivové plantáže. Jistě, extra panenský olivový olej z olivum.cz má své velké kouzlo, ochutnáte jej také? Zamilovat se je tak snadné, zvláště pokud máte rádi tradiční jižní kuchyni.

 

 

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno