Jste zde


Magnetoterapie – léčebná metoda, která funguje
Esoterika.cz

 

O magnetoterapii jste už určitě slyšeli. Ne všichni jsou si ale jisti tím, co vlastně toto slovo znamená. Proto si o magnetoterapii řekneme víc, jak o tom, jak funguje, tak i o tom, při jakých nemocech ji lze kupříkladu použít.

Jak funguje magnetoterapie

Zajímáte-li se o to, co je magnetoterapie, jde o působení magnetického pole se správnými biotropními parametry frekvence, síly, gradientu a tvaru pulzů na naše tělo. Rozlišujeme šest léčebných skupin a efektů. Pomáhá na řadu onemocnění a je vyzkoušeno, že je ideální, když je používána dlouhodobě. Proto se dnes čím dál víc objevuje nejen v ambulancích, lázních a léčebnách, kde je známá již po desetiletí, ale pacienti si ji pořizují i domů, kde přístroj mohou sami obsluhovat. Nemá nežádoucí účinky, i když v některých případech má své kontraindikace.

Využití při různých onemocněních

Pokud si magnetoterapii pořídíte domů, pomůže vám při nemocech, jako je artróza kloubů, bércové vředy, bolesti hlavy, kloubů, krční páteře, nártů a kotníků, diabetes, DNA, křečové žíly, mononukleóza, pásový opar, polyneuropatie, tinnitus, hypertenze, vyhřezlá plotýnka, zánět prostaty, zmrzlé rameno a mnohé jiné.

Klinické studie prokázaly, že jsou výsledky magnetoterapie nejlepší, když je používána dlouhodobě a pravidelně. Proto je medicínou prosazováno, aby ji pacienti aplikovali sami doma, nemuseli docházet do nemocnice na procedury. Obsluha je naprosto jednoduchá, stačí spustit léčebný program. Přiložit aplikátor na danou část těla na necháte magnetoterapii působit.

Pomozte si ke zdraví i stravou

To, jak a co jíme, se projevuje na řadě nemocí. Proto je důležité, abychom se zaměřili na zdravé stravování. Nejde jen o to, abychom nejedli tučná, smažená jídla, zařazovali více kvalitního libového masa nebo zeleniny a ovoce. Strava by měla být pestrá, aby nám nechyběly žádné vitamíny, minerály. Díky stravě se můžeme cítit unavení, bez života, kupříkladu tehdy, když nám chybí železo. Doplnit se dá nejen v tabletách, ale i jezením ovesných vloček, červené řepy, jater, červeného masa, černého rybízu, listové zeleniny a dalších. Jestliže stravu obohatíte o tyto potraviny, za několik dnů pozorujete zlepšení. Dobré je doplnit i vitamin C a kyselinu listovou. Ty napomáhají správnému vstřebávání železa.

Strava vám může nejen dodat energii, ale i podpořit pročištění organismu. Díky ní můžete pocítit zlepšení v řadě nemocí, její složení je naprosto důležité např. u cukrovky nebo DNĚ. Ale i spoustě jiných. Využijte ji společně s magnetoterapií a staňte se opět člověkem, který bude soběstačný, nebudou jej omezovat ztuhlost, bolest, malátnost a únava. Změnu pozorujete za pár týdnů.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno