Jste zde


Chioská masticha aneb Jak na Helikobakter pylori přírodní léčbou?
Esoterika.cz

 

Infekce bakterií Helikobakter pylori trápí až 40 % Evropanů. Léčí se kombinací několika léků, vlivem této léčby však dochází k postupnému ničení sliznice a oslabování imunitního systému. Chioská masticha je skvělou přírodní alternativou, která je stejně účinná a navíc bez vedlejších účinků.

Helikobakter pylori: Příznaky

První příznaky infekce touto bakterií jsou často připisovány běžným problémům s trávením. Bakterie se tak nepozorovaně množí a infekce přechází do další fáze, jejíž následky jsou o poznání vážnější. Proto doporučujeme navštívit lékaře, pokud u sebe pozorujete následující příznaky déle než 14 dní:

·        neustálý hlad a nutkání jíst

·        pocit těžkého žaludku

·        nafouknuté břicho

·        špatné trávení

·        větší únava

·        kožní problémy (akné, ekzémy)

Mezi pozdější příznaky infekce bakterií Helikobakter pylori patří říhání, bolest v oblasti žaludku, zápach, který pochází ze žaludku, pálení žáhy, hořká pachuť v ústech a pocit tlaku v žaludeční oblasti. V případě, že u sebe zaznamenáte tyto příznaky, s návštěvou lékaře opravdu neotálejte.

Helikobakter pylori: Prevence a léčba

Nejúčinější prevencí je zdravá životospráva: dostatek pohybu, odpočinku, tekutin a minimum stresu. Zařaďte do svého jídelníčku více brokolice, česneku, medu a zeleného čaje. V případě, že už je váš žaludek bakterií infikován, nabízí se 2 způsoby léčby. Prvním z nich je užívání 2-3 typů antibiotik, které však mohou mít i velmi nepříjemné vedlejší účinky. Druhým způsobem léčby je léčba přírodními prostředky, mezi kterými se nejlépe osvědčila Chioská masticha.

Jde to i bez antibiotik

Na infekci bakterií Helikobakter pylori se nejlépe osvědčili rakytníkový olej, syrová brokolice, "dračí krev" a Chioská masticha. Podle dotazníků zaznamenali ti, kteří na léčbu této infekce použili právě mastichu, úlevu již po 1 týdnu užívání. V případě pokročilejší fáze infekce bylo nutné podstoupit 1-2 měsíční ozdravnou kúru, po které došlo k úplnému zničení bakterie Helikobakter pylori.

Chioská masticha - zázračný pomocník s žaludečními potížemi

Pryskyřice z keře řečíku lentišku (Pistacia lentiscus) pochází z řeckého ostrova Chios a její léčivé účinky znali již ve starověkém Římě. Kromě léčby infekce bakterií Helikobakter pylori se používá také při léčbě Crohnovy nemoci, žaludečních nebo dvanáctníkových vředů, pálení žáhy, aterosklerózy a zánětu žaludku. Masticha pomáhá také s vysokým cholesterolem a stimuluje činnost tlustého střeva. Působí antibakteriálně, antimykoticky a antisepticky. K dosažení co nejlepších účinků nakupujte jen pravou Chioskou mastichu, kterou seženete na www.mastichashop.cz. Jedná se o autorizovaného prodejce originální Chioské mastichy pro ČR.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více