Jste zde


Tajemství dopravních nehod
Karel Budín

Tajemství dopravních nehod bylo rozluštěno před deseti lety během krátké doby.Dosud nebylo publikováno a čekám deset let, že z Centra dopravního výzkumu přijdou ke stejným závěrům jako já. Od počátku letošního roku na našich silnicích zemřelo přes devět stovek lidí a tajemství dopravních nehod nebylo rozluštěno a lidé zcela zbytečně umírají dál. Všechny akce, které nevedou k pozitivním výsledkům jsou chybné. Akce" Kryštof a krvavý víkend" byla akcí chybnou.Proto nemohu mlčet.

 

Před deseti lety za pomoci média ( medium bylo vždy v hluboké hypnóze) jsme řešili tehdejší vážné dopravní nehody.


Bylo zjištěno, že vážné dopravní nehody jsou plánovány " Světovým informačním polem" jeden den, až sedm dní dopředu, dle závažnosti dopravní nehody.Za druhé řidiči je vypínáno při jízdě vědomí "Světovým informačním polem" na dobu 2-12 vteřin.


Stačí jenom dvě věty a víme jak máme s dopravními nehodami bojovat. Dále bylo zjištěno, že" Světové informační pole" bojuje s lidmi co nedodržují mravní kodex a to prostřednictvím druhých lidí ( války), v dnešní době i s auty ( dopravní nehody).


Mravní kodex porušuje každý člověk, který vědomě či nevědomě má nelásku k Bohu,nebo má nelásku k některému člověku ( hodně je nelásky v rodinném kruhu), nebo je chamtivý.


Mravní kodex se v českém národě vytratil a nemůžeme se divit, proč tolik lidí umírá na silnicích.Kdo za to může? Vím, ale nepovím.


Každý člověk má kolem sebe svého anděla strážného a měl by jeho služby využívat v plné míře. Člověk, který nastupuje do jakéhokoliv dopravní prostředku měl by mít vždy krátký rozhovor se svým andělem a žádat jej o ochranu.


Najednou dopravní nehody vidíme v jiném světle a v praxi poznáme, že člověk který nedodržuje mravní kodex může přenést svojí láskou na nevinného člověka ( člověk nevinný dodržuje mravní kodex) V důsledku toho je nevinný člověk trestán, jakoby nedodržoval mravní kodex. Zde je odpověď proč na silnici umírají nevinné děti.atd.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více