Jste zde


Jak vznikají dopravní nehody?
Karel Budín

Před 17. až 14 léty  jsme provedli  rozbor stovek dopravních  nehod na dálku, netradičním způsobem v Henčově u Jihlavy. Jako první na světě jsme  při rozboru dopravních nehod  použili médium, které bylo vždy v silném  hypnotickém spánku.

 

Techniku bleskové hypnózy jsem zvládl v roce 1958 ve Zhoři a médium, které bylo schopno komunikovat v hypnotickém spánku s hypnotizérem jsem našel až po 33 letech v Henčově.

V té době jsme za pomoci média, jako první na světě objevili .: Světové informační pole“ (SIP)  Co jsme zjistili? Všechny dopravní nehody od stvoření světa jsou podrobně uloženy ve SIP. Trvalo nám dva, tři měsíce než jsme naučili komunikovat se Světovým informačním polem. Potom pro nás nebylo problém udělat rozbor dopravní nehody v kterém koliv místě  i čase na světě.

SIP nás samo upozornilo přes naše médium, že řidič, který má dopravní nehodu, vždy jde po špatné osudové cestě. To je řidič má nelásku k Bohu (Ateista), nebo nelásku k jednomu člověku i nelásku k více lidem.

Když jsme zjistili jak vznikají dopravní nehody,už nebyl  problém najít u SIP  řešení. Jít po dobré osudové cestě!! To je první možnost. Je zde ještě druhá možnost to je být ateistou a nebo mít nelásku k nějakému jinému člověku a jít  při tom po dobré osudové cestě.

To dosáhneme tím, že těsně před započatou jízdou autem, nebo motorkou se nahlas pomodlíme modlitbu „Otče náš“ Doporučuje  se číst modlitbu z papíru, abychom neudělali chybu při modlení. Při vynechání slova, nebo zkomolení slova by byla naše modlitba neplatná. Co se stane? Po přečtení modlitby se stane zázrak. My jdeme na 6. hodin po dobré osudové cestě. Proto z těchto důvodů musíme modlitbu po 6. hodinách opakovat.

Co máme dělat,když řidiči na naše doporučení nepřistoupí? Stačí přemluvit manželku, babičku, aby se za nás 3. krát denně po šesti hodinách modlili modlitbu Otče náš, když bude náš řidič s autem na cestě. Zde modlící se osoba musí říc nahlas jméno a příjmení a rok narození řidiče za kterého řidiče se má modlit.

Dále jsme zjistili od SIP, že lidé co kradou, podvádějí, vraždí a co se rozvádějí atd jdou též po špatné osudové cestě. Na příklad syna nepřesvědčíme, aby nebral drogy, ale když se za syna budeme pravidelně modlit jako za řidiče syn půjde po dobré osudové cestě a na grogu zapomene. I v tomto případě je důslednost a přesnost v modlitbě Otče náš. Hlavně je zapotřebí říci za koho se modlíme.

Vlastní dopravní nehody jsou si velice podobny. Na příkaz SIP je řidič před nehodou uveden do  hypnotického raportu a v raportu řidič dělá úkony bez vlastního vědomí Na příklad proti smyslu odbočí hustém provozu do protisměru a po tomto úkonu je řidiči vypínáno vědomí na 5 až 60 vteřin. V našem životě my mluvíme o mikro- spánku.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více