Jste zde


Lednová dávka inspirace pro vás
Esoterika.cz

 

Milí návštěvníci,

zdárně jsme odstartovali do nového roku a na svátky už jen vzpomínáme. Věříme, že rok 2019 pro vás bude úspěšný, inspirativní a šťastný, a přejeme vám, ať se vaše sny stanou realitou.

Přípravy na Festival Evolution jsou v plném proudu a už teď vám můžeme slíbit spoustu nových vystavovatelů i programových hostů. Ve svých diářích si festival můžete zapsat na víkend 22. – 24. března 2019.

Jen připomínáme, že vstupenky můžete koupit online už nyní a ještě ušetříte 

Vstupenky na festival koupíte ZDE >>>

Výhodný balíček od nakladatelství Synergie

Zajímavou novoroční akci pro vás připravilo nakladatelství Synergie, které nabízí balík 8 knih za cenu dvou. V mixu publikací najdete průřez všemi festivalovými tématy – od hubnutí, přes vztahové problémy a  osobně-rozvojová témata až po příběhy lakotských indiánů.

Podívejte se, s kým byste se o tituly z balíčku mohli podělit >>>  

.

Žijte svůj sen. Jak na to se dozvíte na semináři Power Days.

Podnikáte, máte živnost nebo jste manažer a chcete ve svém oboru dál stoupat k úspěchu?Možná vás bude inspirovat seminář Power Days, jehož hlavním spíkrem je Peter Krištofovovič.

Patří mezi nejbohatší Slováky, je velmi úspěšným podnikatelem, vlastní více než 40 firem v pěti státech světa. Navíc dokázal spojit oslnivý podnikatelský úspěch s vyváženým osobním životem. Inspirativní je, že nechce být na vrcholu sám - pracuje na tom, aby i jiní lidé žili svůj sen.

Máte zájem se o tomto úspěšném semináři dozvědět více? Pak klikněte ZDE >>> 

Přejeme vám hezké dny a těšíme se na setkání třeba na některé z našich akcí

Tým Festivalu Evolution

www.festivalevolution.cz 

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno