Jste zde


Jméno je váš OSUD 8.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BERNARD
Tvůrčí typ, oblíbený v kruhu přátel, možný vynálezce či umělec, který zůstává u jednoho typu umění nebo vynálezu. Založen materialisticky. Osobnost úspěšná ve všech znameních kromě Býka. Tam je Bernard materialistický, nezdravě šetrný až hamounský a nervní. Vládne Mars, Jupiter a Uran.

BERTA
Osobnost inteligentní, individualistická, vítězná. Nehodí se pro manželský a rodinný život. Pokud má děti, moc je nerozmazluje, vede je ke sportu či studiu a ukazuje jim, jak je život nelehký. Většinou stojí v čele demonstrací. Potřebuje obdiv davu a vítězství, teprve potom je šťastná. Nevhodné jméno v Beranu, Býku a Lvu.  Tam se umocňuje ego. Vládne Slunce, Neptun a Měsíc.

BLAHOSLAV
Jméno  zatížené karmicky. Moc nedoporučuji. Je v něm duševní síla překonat nepřízeň OSUDu. Vládne Měsíc, Neptun a dvojmocné Slunce.

BLANKA
Energii, která proudí nesoustavně, je třeba ovládat. Nejdřív myslet, potom jednat. Praktická, většinou ovládá též mužské domácí opravy. Nebojácná, často končí jako vedoucí či mistrová s rodinou za zády. Někdy se její energie může zvrtnout do umění. Vládne Měsíc, Merkur a Jupiter.

BLAŽEJ
Citlivý člověk toužící po úspěchu, ale většinou žije ve stínu někoho silnějšího. Úspěch se dá předpokládat pouze při dobré konstelaci data narození. Datum dokáže zázraky. Většinou bývá dobrý otec rodiny. Vhodné pro Býka, Kozoroha, Štíra, Lva. Vládne obrácený Měsíc.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více