Jste zde


Jak zhubnout po Vánocích podle znamení zvěrokruhu?
Esoterika.cz

Vánoční svátky jsou nejkrásnějším obdobím v roce. Všichni se těšíme na hromady výborného jídla, sladké cukroví, voňavé maso i skvělé silvestrovské drinky. Zkrátka se po celou dobu přejídáme a po Novém roku se nemůžeme nabraných kil zbavit. Chtělo by to ideální dietu podle znamení zvěrokruhu, nemyslíte?

 

Jak hubne Beran

Berani jsou schopni dosáhnout svého cíle za každou cenu. To platí i při hubnutí. Nebojí se těch nejpřísnějších diet, ale slibné výsledky na sobě potřebují znát ihned. Ve svém jídelníčku by si měli zajistit bílkoviny a omezit sacharidy. Trocha pohybu nikdy neškodí. Což takhle aerobic anebo běh?

Jak hubne Býk

Býk jen stěží odolá delikatesnímu cukroví a specialitám. Po Vánocích se špatně srovnává s nabranými kily, protože s nimi bojuje vlastně po celý život. Býk by si měl dopřát mnoho zeleniny, celozrnné pečivo, ovoce a samozřejmě sport. Určitě ho bude bavit běh anebo plavání.

Jak hubnou Blíženci

Také Blíženci mají celoživotní potíže s přejídáním a o vánočních svátcích se jistě nezmění. Blíženci jsou velice činorodí a nejsou schopni držet nějakou dietu na sto procent. Stačí omezit sladké pokrmy a naučit se jíst v klidu. Ke všemu mohou přidat kick-box anebo aerobic.

Jak hubne Rak

Raci milují sladké zákusky, proto neodolají ani vánočním dobrotám. Nepatří ovšem ke znamením, která by se potýkala s nadměrným příbytkem kil, ale malá novoroční očista určitě neuškodí. Prospěje jim sport klidnějšího charakteru, jóga, Pilates, plavání anebo Tai-chi.

Jak hubne Lev

Lev trpící obezitou snad neexistuje. Neustále myslí na svůj zevnějšek, je jím zcela posedlý. Když už se rozhodne zhubnout, zařadí do svého jídelníčku ryby, luštěniny a více bílkovin. Ve sportu by měl vsadit na tenis, squash, zumbu i společenský tanec.

Jak hubne Panna

Pro Pannu je boj s nadbytečnými kily denní rutinou. Spoléhá na svou pevnou vůli, ale často podléhá nejrůznějším přípravkům na hubnutí. Panně svědčí dostatek vlákniny, zelenina, ovoce, ořechy, ryby. Určitě by se měla vrhnout na aerobic, jógu či Pilates.

Jak hubnou Váhy

Váhy by chtěly zhubnout, ale prostě se nedokážou rozhodnout, jaká dieta by pro ně byla nejlepší. Určitě by se měly vyhnout mlsání a začít se změnou jídelníčku ve dvou. Cesta úspěchu vede přes banány, jogurty, zeleniny, ryby i jízdu na kole a rychlou chůzi.

Jak hubne Štír

Štír je velký mlsoun a gurmán. Nedokáže vynechat chutné vánoční cukroví, rolády a dobroty z kynutého těsta. Jeho novoroční očista však nepostrádá řád a pevnou vůli. Na míru ušitá je pro něj nízkosacharidová dieta. Ke všemu je dobré přidat posilovnu, box anebo boot camp.

Jak hubne Střelec

Střelci si na sladké příliš nepotrpí, ale přes svátky konzumují pokrmy s masa i alkohol. Potřebují solidní detoxikaci organismu. Chtělo by to ovocné a zeleninové šťávy, ořechy i zeleninu. Střelci pohybu příliš neholdují, proto je nadchnou dlouhé procházky či cyklistika.

Jak hubne Kozoroh

Kozorozi nepatří k žádným tlouštíčkům, přesto si o vánočních svátcích neodepřou hodování. Po Novém roku se dají na tvrdou dietu. Postačí jim pestré pokrmy se zeleninou, rybami a mnoho zeleniny. Kozorozi uznávají pěší turistiku, jízdu na horském kole anebo jogging.

Jak hubne Vodnář

Znamení Vodnáře miluje laskominy všeho druhu. Nepohrne sladkými zákusky ani specialitami z masa. S dietami má Vodnář problém, jen stěží nějakou dotáhne do konce. Vodnářovo tělo potřebuje vitamín B, ryby, zeleninu, vejce a sportovní radosti, skákání na trampolíně či zumbu.

Jak hubnou Ryby

Ryby nedokážou vánočním dobrotám odolat. Mile rády pečou, a tak už přibírají před svátky. Ryby jsou od přírody citlivé, proto se dají ve stopách tance, joggingu a plavání. Na talíři by neměla chybět asijská strava, česnekové a zázvorové pokrmy.

článek převzat z webu Astrohled
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno