Jste zde


VELKÝ ANDĚLSKÝ KVÍZ o andělské ceny
inzerce

Pro ty z Vás, kteří se chtějí dozvědět více o Andělské terapii přímo od pramene, jsme připravili VELKÝ ANDĚLSKÝ KVÍZ (VAK), v tomto díle Andělského seriálu proběhne jeho poslední šesté kolo. Hlavní cenou je vstupenka na 3-denní Andělský certifikovaný program® (ACP) s Charlesem Virtue v hodnotě 11.111 Kč, na jehož konci obdržíte diplom “Certifikovaný Andělský Praktik”. Pro 20 dalších vylosovaných jsme připravili ceny složené z předmětů a knih s andělskou tematikou v celkové hodnotě 11.111 Kč.

 

Správné odpovědi na otázku z 5. kola VAKu:
A) Fond ohrožených dětí (FOD), občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem
B) Kniha pro rodiče dětí s Lehkou mozkovou dysfunkcí (LMD)
C) Sebepoznávací a prožitkové semináře Mužská síla
(Všechny možnosti byly správné.)

A jak jsme avizovali po celou dobu konání VAKu, na konci bude ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který se bude moci též zúčastnit semináře. Nedostane ovšem na jeho konci certifikát o absolvování. Pokud na kurz chcete jít a zároveň soutěžit, tak neváhejte, případnému výherci budou jeho náklady refundovány.
Struktura VAKu: V každém díle byla zveřejněna soutěžní otázka spolu se 3 možnostmi odpovědí. Soutěžící pak budou na konci VAKu rozřazeni do skupin dle počtu správných odpovědí a v tomto pořadí také proběhne losování. Celkový počet kol je 6 plus jedna bonusová otázka. Šestá otázka zní:

„Co získávají účastníci ACP kurzu?“

A) Knihu Charlese Virtue Poselství andělů
B) Diplom „Certifikovaný andělský praktik“
C) Balíček vykládacích karet Doreen Virtue

(Malá nápověda: opět může být více správných odpovědí.)

Každý ve svém životě potřebuje anděly - Andělský seriál 6. část

A ještě bonusová otázka:
„Znáte nějaké Andělské společenství ve světě?“

  1. Ano (pokud ano, tak kde a jejich název doplnit)
  2. Ne

(Zde není špatných odpovědí-)

Dodatek k soutěži: Všichni soutěžící budou dostávat po dobu soutěže informační maily o seminářích, které pořádáme. Po ukončení a vylosování soutěže je možné tyto zprávy odmítnout. Pokud tak učiníte během soutěže, nebudeme Vás bohužel moci zařadit do slosování.

Odpovědi spolu s heslem „KODAVA má rád život“ posílejte spolu se jménem a adresou na kodava@kodava.cz nebo sms na 777 268 761 nebo na adresu Vladimír Münz - KODAVA, Šimáčkova 12, 170 00 Praha 7.

Abyste měli dostatek času na odpověď i přesto, že se nám nepodařilo dodržet zveřejňovací periodu, odpovědi na toto kolo můžete posílat až do neděle 5. září. Vyhlášení soutěže bude ve středu 8. září 2010. Všechny výherce obešleme mailem a zároveň budou uveřejněni na webu DUŠECZ.COM a ESOTERIKA.CZ.