Jste zde


Tarot magie Druidů: cesta do hlubokých lesů a lidských duší
RenataP

tarot magie druidů

Velkoformátové karty, velkoformátová kniha.

 

Tarot využívající magii Druidů je rozhodně dílem pro fajnšmekry, nebo pro každého, kdo se nad obecnými tarotovými významy chce ještě hlouběji zamýšlet, hledat jiné... a kdo má rád celkově cyklus roku, návrat k přírodě, kterou cítíme sami v sobě. 

Je to jako sbalit si něco nutného k přežití a vydat se na týden do hor bez doteku civilizace - tak nějak se musí cítit naše duše, když začne reagovat na tento tarot.

Působil na mne hladivým způsobem, přičemž velmi často jsou výjevy až divoce temné - jako příroda sama. Byla to kombinace návratu k sobě a bolestivým, až děsivým uvědoměním si toho, jak moc jsem já (nebo i další lidé) odtrženi od své přirozenosti. Jak moc je nepřirozenost zdánlivě normální.

A to nemluvím o nějakých výrazných výkyvech a touze v tom lese týden opravdu být, ale o jemné, leč šokující poznání, kolik  moudrosti v sobě máme. A kolik ji měli naši předci, přičemž společně s nimi odešla i ta... Je to jako návrat domů, kdy zažíváte směs pocitů domoviny a hrůzy z toho, jak dlouho jste tu nebyli a jak se to vůbec mohlo stát.

V praxi jsou to karty, které:

- mají úžasné skryté kouty významů, když se začnete do knížky

- pracují s detaily na obrázcích

- jdou hodně do hloubky, v tomto směru je to asi jeden z nejlepších tarotů, který vám ukáže i to, co skutečně vědět nechcete....

Vydalo nakladatelství Synergie, 2021.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více