Jste zde


Výklad karet na budoucnost
Esoterika.cz

tarot karty

Pokud vás láká nechat si vyložit karty, ale nevíte jak to probíhá, co je výstupem, tak se podívejte na následující řádky. Je to skutečný výklad karet pro jednoho z klientů, který se zajímal o budoucnost, ať už po stránce finanční, tak vztahové. Jména jsem v zájmu zachování soukromí pozměnila a jinak je to doslovná kopie.

 

Dobrý večer. Posílám slíbený výklad karet zaměřený na váš budoucí život cca do 1-2 let. Začnu vámi a tím jak vás ukazují karty a poté se podívám, co vás dále čeká. Karty vás ukazují jako atraktivního a sebevědomého muže. V životě toho nyní hodně hledáte, neboť se necítíte úplně šťastný a naplněný. Podle výkladu se lásky a naplněného partnerství dočkáte, ale bude to po boku jiné ženy, než myslíte.

Začnu tedy láskou

Výklad ukazuje, že je ve vašem životě několik žen, se kterými máte bližší vztah. Žádný však není 100 %, takže zatím hledáte tu pravou a přemýšlíte, co ve svém životě podniknete dál.

Ptal jste se na vztah mezi vámi a Terezou. Podle výkladu se Tereze líbíte a opětuje vaše sympatie. Vy k ní cítíte náklonnost a touhu s ní rozvíjet vztah. Karty ukazují, že váš vztah bude v dalším období pokračovat jako milenecko-přátelský s velkým jiskřením. Ale natrvalo spolu nezůstanete. Ženu, se kterou prožijete zbytek života, potkáte až v pozdější budoucnosti. Půjde o ženu blíže vašemu věku, se kterou se teprve poznáte v souvislosti s vaší prací. S ní prožijete krásnou romanci vedoucí k trvalému poutu.

Práce

Po pracovní stránce pro vás bude příští rok poměrně příznivý. Karty ukazují, že si své místo i postavení udržíte po delší čas, neboť budete mít dobré výsledky a bude se vám dařit. Po pracovní stránce se tedy nerýsuje žádná větší změna. Náročnějším obdobím pro vás bude počátek příštího roku, kdy budete více vytížen. Ale pak se situace srovná. Výklad říká, že se tedy v dobrém smyslu naplní vaše očekávání.

Peníze

Karty ukazují, že vaše finanční situace v příštím roce bude stabilní. Nebudou vás provázet žádné větší starosti ani výdaje. Karty říkají, že povedete plnohodnotný život, se kterým budete spokojený. Výklad varuje před uzavíráním ukvapených dohod a smluv. V tomto roce si vše raději ověřte a promyslete, abyste se neuvázal k něčemu, co vám zkomplikuje život.

Zdraví

Karty ukazují, že jste na tom po zdravotní stránce dobře. Podle výkladu jste muž v dobré kondici, který až na drobné potíže netrpí žádnými nemocemi. V příštím roce karty varují před drobnými úrazy a vlivem stresu díky občasným náročnějším chvílím v osobním i v pracovním životě. Větší problémy vám hrozí až v pozdním věku a všechny z nich budou moci být vyřešeny pomocí změny životního stylu a léků takže se dožijete pěkného věku.

Závěrem

Karty před vámi ukazují příznivá období i hezké chvíle. Bude se vám dařit prožít dlouhý život a najdete i ženu, která s vámi bude vše sdílet po dlouhý čas. S tou ženou si budete hodně blízcí takže vás váš vztah bude naplňovat, tak jak si přejete.

Tak toto byl výklad karet na budoucnost. V některém z dalších článků si ukážeme jiné typy výkladů. O podobný výklad Vám na míru si můžete napsat a další ukázky výkladů budoucnosti naleznete na www.vyklady.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno