Jste zde


Praktická moudrost tarotu
RenataP

Chcete se naučit vykládat tarot? Na jedné kartě máte klasické vyobrazení Rider-Waite tarotu a zároveň text, který jasně a stručně shrnuje základní obsah karty. Perfektní!

 

A až si vyložíte dvě tři karty vedle sebe, okamžitě zjistíte, že mezi sebou mohou mít souvislosti, mohou souznít a najednou najdete přesně tu informaci, kterou hledáte. Z trápení se stane jasno. Z problému tak vznikne šance. Je to klasický tarot, který si někdy nebere moc servítky, takže se hodí pro chvíle, kdy nechcete andělské hlazení a ukolébání, ale opravdu do něčeho rýpnout naplno. 

Obecně se dá říci, že tento základní tarot, se základní symbolikou i charakteristikou, patří k těm přímějším. Netřeba v něm dlouho hledat, navíc celý proces výkladu se ještě urychluje tím, že jsme okamžitě seznámeni jak s obrázkem, tak s textem. 

Co o kartách říká krabička?

78 karet je doporučeno začátečníkům i zkušeným vykladačům a všechny mezi tím. S tím rozhodně souhlasím!

Ideální pro rychlé výklady o jedné kartě - jednoduše si vytáhněte kartu na začátku každého dne, nebo když před vámi stojí nějaké rozhodnutí či problém.

A to je další věc, nač se tyto karty hodí. Protože na každé kartě máte všechno pěkně po ruce, není problém opravdu začínat den s kartou. Vzít si její téma do hlavy na celý den a zkoumat, jestli mi právě tento den nepřináší nějakou novou příležitost, jestli mě nedonutí něco změnit, nebo jestli mi nedá něco, co bych si měla naplno užít, protože to je právě jeden z těch dnů, na který můžu mít nádhernou emoční vzpomínku na celý život.

Stejně tak můžete to celé udělat i večer, když budete den uzavírat a budete cítit potřebu něco z toho dne pochopit. Zkusme si to...

Malý příklad pro představu

Královna pohárů

Vaše činy by teď měly být založené na coucitu. Umění ponořit se hluboko do svých emocí je vaší silnou stránkou. Vaše schopnost naslouchat je ku prospěchu jak vám, tak druhým. Dejte průchod tomu, co vás trápí, jako  kdybyste si povídali s nejlepším přítelem. Moudrý vládce ví, že pečovat o sebe je posvátný úkol.

Tak třeba tak...

Praktickou moudrost tarotu vydalo nakladatelství Synergie, 2023
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více