Jste zde


Máte otázku pro tarot a Andělské klíče? Tady je inspirace...
RenataP

Andělské klíče vás mohou inspirovat každý den k tomu si každý den udělat lepší. Stačí k tomu drobné slůvko povzbuzení a pohlazení. Nic víc. Jemné, maličké karty, které se dají využít takto samostatně, anebo ještě lépe – ve výkladech s jinými kartami. To dělám bezpochyby nejradši. Pojďme se podívat na jeden takový výklad. Zkombinujeme tarot a Andělské klíče.

 

Vyložíme si jeden výklad, ve kterém můžete, pokud zrovna tyto řádky čtete, inspirovat i vás…

Použijeme Rider Waite tarot, karty Smysl života od Doreen Virtue a Andělské klíče od Silke Bader.

Svou otázku už možná máte v hlavě, nebo situaci, která není jasná a chcete pod ni trošku nahlédnout. To se nyní může podařit, pojďme na to….

Devítka pohárů, 3 holí, Učitelství (Inspirujte mladé lidi k tomu, aby se učili)… Naslouchej druhým, Sdílej své nadšení se světem a Dovol si přijímat.

 

Hlavním tématem tu je něco, co se máme naučit a co je v souladu s naší duší. Splněný sen. Vaše téma se týkalo situace, která pro vás znamená pohodí, smysluplnost, naplnění a štěstí. Pokud ji už máte, tak se budete patrně posouvat o kousek dál, o vyšší level, pokud tu situaci ještě nemáte, tak stojíte před jejím prahem. Trojka holí vedle je totiž o obzorech, které teprve vidíme. Na které ale musíme ještě chvíli počkat. To lepší, to náročnější a splněné, je ještě někde dál. Jak si tu cestu zjednodušit, užít smylusplně i to čekání, to napovídají ostatní karty. Učitelství a informace o tom, že máme inspirovat mladé lidi k tomu, aby se učili, nemusí být nutně o dětech a o učení, ale také o našem vnitřním dítěti, o našem já, které kdysi bylo mladé a mělo chuť se učit, jít za svým snem. Ponořit se do sebe a znovu si procítit tu situaci, kdy jsme byli plni nadšení a víry, že to dobře dopadne. Učitelka na kartě ukazuje k Trojce holí, ukazuje k té budoucnosti, která ještě není zhmotněná, ale kterou svou pílí a vírou, že k ní dojdeme, můžeme zhmotnit. Nebo vybírejte v šedém světě všednosti to, co je pro vás cenné, co jste možná už někde poztráceli cestou… ale co nyní můžete najít.

Možná cítíte zvláštní chvění, kdy nevíte, co se děje, ale něco vám nedá spát, stát… něco jako kdybyste museli udělat nebo na něco přijít, bezbarvé hledání posledního dílku puzzle. Ale tohle může být právě ono. Ten sen, to nadšení z mládí. To něco, co jste založili do nejposlednější poličky a začal na to padat prach. Proč? Co se stalo, že ten záměr byl odložen do kategorie neuskutečnitelných?

Andělské klíče mohou dát odpověď?

Podíváme se na to nyní tak, že právě Andělské klíče nám dají odpověď. Naslouchej druhým a Sdílej své nadšení se světem. Tyto dvě kartičky vyšly k Devítce pohárů. Je něco, co už nyní máte a můžete sdílet s druhými? Nápady, své umění, pomoc, energii, cokoliv…. Nebo jen úsměv. Možná jen jeden jediný úsměv daný zadarmo někomu náhodnému, může odstartovat osudové změny. Možná vám někdo říká v dobré víře něco, co je pro vás velmi důležité, ale ve své zaslepenosti to neslyšíte. Proberte se tím, co vám v těchto dnech říkají ostatní. Nebo co čtete, k čemu náhodně přicházíte…. Mohou v tom být důležité informace a ten dílek toho bezbarvého puzzle, dostane jasné barvy i obrysy.

U karty Trojky holí je Andělský klíč Dovol si přijímat. To je opak. Nejenže máme tu energii dávat ven, dávat tam to, co nám třeba i chybí, ale také se otevřít tomu, když je nám to vraceno. Mnohdy nám lidé nebo situace a okolnosti dávají mnoho dobrého, ale protože jsme zahleděni někam jinam, tak to nevidíme… Dovolte si otevřít se náhodně něčemu. Dneska, zítra, na hodinu, na dvě – udělat to vědomě. Už jen to samotné je velmi uvolňující. A může vám to vyjasnit obzory. Najednou ta mlha, která je, a ve které nevidíte budoucnost, se rozpustí. Dovolte, aby k vám ta informace, kterou potřebujete, přišla… Nebo mějte dost trpělivosti na to, aby přišla. A zatím si připravte láskyplnou náruč.

O Andělských klíčích:

Karty v tomto balíčku vám pomohou živě komunikovat s milujícím světem andělů. Každé ráno nebo večer si vytáhněte jednu kartu a pozitivně se nalaďte na její nebeské poselství. Můžete také klást cílené otázky svému strážnému andělovi a obdržíte od něj radu, co je pro vás momentálně nejprospěšnější. Důvěřujte svým andělům – a oni vám odpoví.

O autorce:

Silke Bader je německá autorka, která se zabývá andělskou tématikou již dlouhé roky. Píše knihy s andělskými sděleními a také motivační kalendáře a meditativní obrazy. O své poznatky a umění se dělí s ostatními na tematických seminářích.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2017
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více