Jste zde


Magický Měsíc: Karty pro každý den
RenataP

Karty Magický měsíc jsou inspirovány nejen lunárními fázemi, ale také tím, kde se luna nachází na astrologickém nebi. Býky, Beran, Štír - novoluní, úplněk - to asi všichni známe. Ale co takový jižní uzel, severní uzel, co znamená zatmění, rudý měsíc, modrý měsíc... to už byly kartičky, u kterých jsem se se zájmem zastavila a v podstatě mne donutily více přemýšlet nad souvislostmi astrologie a každodenního dnu. 

 

Sada se dá používat klasicky:

- jako karty

Ale také netradičně:

- jen knížka

Vlastně si můžete najít úplně individuální přístup, zrovna Magický Měsíc k tomu vybízí, protože nabízí ohromné množství otázek a informací a inspirace i v samotné knize. A samotné dění na obloze je dalším faktorem, podle kterého můžete jít... jen si přečíst o tom, jak to s lunární fází zrovna nyní je... i to velmi dobře naladí. Další vytažené karty pak mohou také vytahovat témata, která jen zdůrazní to, co se nyní děje.

O autorovi: Yasmin Boland vytvořila tyto karty podpořena vlastní zkušeností, je astroložka a autorka mnoha bestsellerů. Fáze Měsíce mají nesmírný vliv na náš každodenní život. Ve spojení se zvěrokruhem se rozvíjí nádherné příběhy použitelné ve všedním životě při řešení různých otázek.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2021
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více