Jste zde


Alana Fairchild: Karty bohyně Isis
RenataP

Nádherné, moudré karty... Doslova si je dovedu představit ozářené sluncem ve společnosti nádherných šperků a symbolů moudrosti. Ve chvíli, kdy potřebujete víc než kdy jindy se odpojit od běžného světa a chvíli hledat sám sebe.

 

Chvíli naslouchat něčemu, co nás dalece přesahuje.

A pak můžete vzít do ruky tyto karty a přečíst si jen úvod. Ten sám o sobě nádherně naladí a umožní nám dostat se do klidného stavu. Ve kterém často ty odpovědi mohou přijít samy i bez karet. Ale když se odvážíte dál a vezmete do ruky karty nebo jen budete pokračovat v čtení příručky, doslova se ponoříte do vln úžasné moudrosti.

A tam už to platí vždy stejně.
Co s vámi bude souznít, to je informace pro vás.

„Isis prožila mnohá dobrodružství, díky kterým sama vyrostla, stala se silnější, láskyplnější a soucitnější. Tyto duchovní zkoušky jí přinesly moudrost a moc, kterou si s tebou přeje sdílet, abys i ty rostla a projevila své nádherné já.“

Karty slibují návrat do každodennosti…

A víte co, i když vše zprvu svádí k výletům mimo všední den a skutečně se u karet nádherně odpočívá, nakonec v každém textu je pár vět, které jsou návratem do praxe, důslednou radou, jednoduše návratem do každodennosti.

Ať už vám poradí na chvíli skrývat své schopnosti, plány i nápady, aby vám je druzí nevymlouvali dokud ve vás samotných nevyzrají, nebo doporučení zaměřit se na své pocity strachu a něco s nimi udělat, protože v tuhle chvíli opravdu nejsou na místě. Rady, že když se řídíme srdcem, snáze vznikají úspěšné stezky, které budeme nejen radostně vychutnávat, ale dovedou nás k dalšímu úspěchu. A přivedou možná i ty správné bytosti.

Karty nebo knížka

A tady mohu říct jediné. Nemusíte mít v ruce ani karty. Stačí mít u postele knížku, nebo v kabelce, nebo kdekoliv. Stačí jen otevřít knížku a začíst se. Vážně stačí. Tehdy jsem se dozvěděla ty nejjasnější informace a shodou náhod mi oči padaly na ty věty méně poetické a emotivní, ale více praktické, ty, které shrnovaly celé poselství.

Paráda!

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing

Rok vydání: 2021

Originál: Isis Oracle

Přeložila: Eva Samith

Malby: Jimmy Manton
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více