Jste zde


5.-18.2: Tarotskop na únorové týdny
RenataP

5.-11.2.2018: Týden vyjasněných vztahů?

 

Možná ten minulý týden byl docela fičák, ale nemůžu říct, že si nyní, na začátku února, nějak vydechneme. Začátek týdne možná ano, je tu rovnováha, je tu citové naplnění, je tu celá taková ta pohoda na duši i na těle, ale zároveň se mi tu hodně vyjasňují vztahy. A možná všechno to štěstí, které se tak nějak vznášelo kolem dokola, nedělalo dobře těm, kdož nemají úplně dobré úmysly s lidmi kolem sebe. Mám tu totiž kartu krádeže, kartu Milenců a Eso mečů… Jak si to vysvětlit. Mám hlavně dojem, že půjde o záležitosti, kde bylo opravdu s někým, nebo s nějakou situací, nakládáno bezprávně (a nesprávně). Prostě to nebylo spravedlivé a byl tak prvotní záměr někomu škodit nebo zatajovat pravdu. Pokud se tedy tento týden s někým chytnete nebo prohlédnete někoho, nemusíte ho okamžitě odsoudit, ale dobře prověřte informace, které se k vám donesly. Vyplatí se dívat se na vztahy tento týden realistickýma očima a neomlouvat neurvalé nebo podivné chování. Tady je totiž velký hlad po citech, po nasycení se cizí energií a s tím Esem mečů na konci, možná i když tomu podlehnete a nasytíte někoho, kdo vás přišel obrat, obrazně řečeno, tak ještě s koncem týdne, nebo hned zkraje toho dalšího, téměř okamžitě, uvidíte, že jste udělali chybu. Tady mi to přijde jako že se zloděj prozradí sám. Že se podřekne, že vypluje samo něco, co mělo zůstat v zájmu zloděje, skryto.

Může jít také o situace, kde se cítíte na životní křižovatce, ale do jednoho rozhodnutí se vám nechce, protože cítíte, že byste tratili. Tady zkuste chvíli počkat, to, co se zdá ztrátou se vyjasní a uvidíte velmi brzy, jestli byste opravdu tratili, nebo to byla jen zbytečná obava.

Naopak, zvýrazněné jsou tu karty pro hezké vztahy, ty se mohou se stejnou razancí upevňovat, takže když vám někdo vyzná lásku a cítíte to taky tak, tak mu věřte! Tento týden mu opravdu věřte, protože ty city jsou oboustranné. Celý tento únorový týden jako by trochu balancoval a byl zbrklý v tom, že chce něco porovnat do rovnováhy příliš brzy, že už už to chce mít hotové… a tak bych řekla, že nejlepším řešením na podobné tlaky a tahy, které třeba ucítíte, je nechat to být… nechat to všechno ještě chvíli být. Nevyplatí se tady spěchat nebo dělat unáhlenosti, ale vyplatí se chvíli počkat, protože  z mraků ta pravda  vypluje v následujících dnech…

 

12.-18.2.2018: Odpočinek se vyplatí

Tak se už pomalu dostáváme do druhé poloviny února a mě se tu kříží řekněme, takové dvojí léčení. Jedno nemusí být příjemné, pokud jde o věci, které se hroutí nebo vás bolí nebo chcete něčím pohnout, něco vyřešit, ale ono to nejde… hm, to bude velmi nepříjemné a mám dojem, že to může také být období, kdy budeme obecně hůře snášet stres jako takový. Takové to pnutí, nebo nedořešenosti, kymácející se půdu pod nohama… Ale je dobré si uvědomit, že to řešení nebo pomoc je téměř na dosah ruky, ale musíme se v první řadě uklidnit, možná se na to všechno ještě dobře vyspat a potom prostě počkat.
Všemu pomůže, když do toho nebudete zasahovat.

Je to zvláštní, ale je to cítit ze všech karet tohoto týdne. Cokoliv bude v nepořádku, nechte být. Pokud tedy nejste úplně přesvědčeni o tom, že vaše řešení je to dobré… protože se zdá, že když podlehnete stresu, únavě, trápení, špatnému spaní, tak si to na fyzickém těle může vybrat celkem velkou daň. Psychosomatické nemoci mohou tento týden doslova bujet a když se podívám přesněji, které téma bude asi tak dominovat, tak mi tu vyšla Pětka mincí, takže všechno, co souvisí s pocitem nedostatku nebo přetížení z nedostatku. Co chybí… Možná někdo bude mít chutě se přejídat, nebo naopak ztratí chuť k jídlu, nebo mu bude víc zima, virózy, chřipky… takové to všeobecné oslabení organismu, které má  za následek buď slabost, nebo až takové nutkavé chtění něco rychle vyřešit a zaplnit prázdná místa v sobě.

Když do věcí kolem sebe tento týden nebudete zasahovat, snad i ten nov tady potom hraje roli, tak se v průběhu týdne, zejména pak s polovinou a k jeho konci, věci tak nějak vyjasní samy. Možná se nebudou ještě realizovat, ale budou minimálně dobře a kvalitně nastíněny. Začnete se i samovolně uzdravovat, nebo pochopíte, proč jste byli zastaveni a proč jste třeba nuceni odpočívat, nebo proč bylo dobré, že vám osud sáhl na ruku, když jste chtěli něco ovlivnit. Něco říct, něco napsat – tohle bych asi zvýraznila, dejte si tento týden pozor na to, co komu říkáte. Zdá se, že řečené slovo nepůjde vzít zpět a to platí v tuhle dobu asi stonásobně… čili dobrý rozmysl, klid, snaha věci řešit s přestávkami na další promyšlení…a intuice, která vám hodně poradí…

Je dobré rozlišit strach od intuice. A tento týden budou možná promlouvat obě! A to dost silně. Takže rozlišit tyhle věci bude velmi těžké, ale malé vodítko tu přece jen je. Strach paralyzuje…. Intuice vám nabídne řešení, které budete cítit do budoucnosti jako světýlko, jako tu hvězdu… nebo, protože Hvězda je také ochranná karta, tak ve chvíli, kdy dáte do hry tu možnost nabídnutou intuicí, tak se stane něco, drobná náhoda snad,… co vám potvrdí správnost vašeho rozhodnutí.
Tak já přeji šťastnou ruku…

Renata, U modré kočky
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více