Jste zde


Transformace v pohybu
inzerce

21. až 23. listopad (pátek až neděle), Skalka u Doks


Pohyb a tanec 5-ti rytmů nás spojí se základním cestou bytí. Jak se pohybujeme - tělo, srdce a mysl se začnou harmonizovat, naše pozornost se rozšíří za naše běžné nastavení a naše psychika se začne otevírat.
Tvořením rituálního divadla se vytváří posvátný prostor, vně našeho běžného vědomí. Je to místo, kde se navzájem můžeme vidět a zároveň nechat se vidět.
Skupina vezme na sebe roli svědka a drží prostor. To vytvoří bezpečné místo, ve kterém lze vstoupit na území duše a prozkoumávat, cokoli co se objeví, skrz pohyb, hlas a divadlo. Cokoli se může stát, když je prostor otevřen. Budu Vás doprovázet a budu s Vámi pracovat individuálně, prozkoumávat vztahy, život skupiny a oblasti za osobním, které se pojí s duchem.
Vyjadřování naší tvořivé esence v rituálu divadla je katalyzátorem a tvoří druh alchymie - magickou dimenzi, která posune naše vědomí a může přinést hluboké vhledy a uzdravení.
Toto bude hluboký víkend pro lidi, kteří mají zkušenost s tancem 5-ti rytmů a s tímto druhem práce. Bude zde maximálně 18 lidí, aby zde byl prostor pro individuální práci.
Kurzovné: 2400,-Kč

 

Julie Deal z Cornwallu (UK) je spoluzakladatelkou institutu „Soulwave – pohyb a rituální divadlo“. Je akreditovanou učitelkou Tance 5 rytmů™, kvalifikovanou masérkou, porodní dulou.  Její vášeň je práce s rituály přechodu v životě, nalézání způsobů, jak se propojit se zdrojem v nás. Julie  vnáší do své práce hloubku, prostor a velkorysé srdce.

pořádá: Innergoddess
Monika Michaelová, lektorka a organizátorka seminářů prožitkového tance, tantry 
a původních ženských rituálů. Více na www.innergoddess.cz

přihlášky a informace: registrace@cestyprozitku.cz; www.cestyprozitku.cz