Jste zde


Pohádka jménem Atlantis
Xena Longeri

Pohádka jménem Atlantis

Dávno pradávno, před mnoha tisíci lety žili lidé v moři na velkém ostrovním kontinentě. Obývali domy, jejichž stěny tvořily kvetoucí keře, živili se nádhernými chutnými plody a žili v souladu se zvířaty, která byla krásnější a pestřejší než dnes. Lidé ke své přepravě používali lodě, jež se vznášely ve vzduchu. Ohnivé krystaly vytvářely neviditelné energetické systémy, pokrývající formou sítě celou Zemi.

 

Lidé v Atlantidě byli urostlí a pružní a spojovala je nevýslovná láska.Idea Atlantidy pocházela ze souhvězdí, jemuž říkáme Plejády.

Na Zemi byl opravdový ráj.V nádherných chrámech bylo uchováváno vědění o světě. Kněží léčili živou vodou, starali se o právo a dbali o šíření radosti a životního optimismu.

V celé Atlantidě nebylo slyšet jediné hlasité slovo. Lidé se dorozumívali gesty, pohledy a myšlenkami. Žili pohrouženi do božské ideje . Jejich duch neustále vytvářel hmotu a soustřeďovali ji na místech zasvěcených mystériím.

Tak plynuly roky a staletí. Země změnila svou dráhu a došlo k rozdělení kontinentů. Původní Pangea se rozpadla na více částí, které se od sebe postupně oddalovaly. Ze vzdálené Hyperboreje dorazili první uprchlíci. Dny nad Atlantidou byly jasné a světlé.Luna ztratila svůj magický význam a předala vládu Slunci…

Lidé z Atlantidy začali fyzicky trénovat a posilovat tělesnou schránku, tím jejich kosti zesílili a lebky osifikovaly, a také ztratili své původní schopnosti a nadání. Tím se vytratil i jejich soulad s přírodou.Všechno začalo být masivnější a hmotné a tak lidé začali mít zájem o majetek a začali ho shromažďovat. Bojovali o půdu a snažily se k tomu využívat prastaré magické rituály.

Atlantidou otřásaly katastrofy. Došlo ke kolizi Měsíce se Zemí, nebo se na naši planetu zřítila obrovská kometa? To už dnes nikdo neví. Ostrov se začal rozpadat. Už předtím však statisíce původních Atlantiďanů opustily starý svět a rozptýlili se na všechny světové strany.Přinášeli do nových oblastí vědomosti Atlantidy, budovali pyramidy, chrámy a svatyně z kyklopských skalních bloků. V těchto stavbách dodnes zůstává kouzlo staré Atlantidy.

Atlantis pohřbil oceán, který byl podle ní pojmenován. V mýtech a pověstech národů celého světa však žije dál.

Je tento bájný kontinent jen pohádka? Někteří astrologové a věštci si myslí, že všichni lidé, kteří se narodili po roce 1940 a mají ve svém datu narození alespoň jednu nulu, žili v Atlantidě. Je li tomu tak, potom jsme opravdu skoro všichni. . . My z Atlantidy.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Xena Longeri

Zaměření: Vykládání karet, numerologie, prodej vitamínů, minerálů a bylin, možnost konzultace přes internet-mail.

Kontakt: 603 512 976
www.xenalongeri.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora