Jste zde


Orákulum šamanského snění
RenataP

orakulum šamanského snění

Chvílemi jsou to karty jemné jak pavučinka, posléze vás překvapí hloubkou a úderností. A zase najedou na jemnou notičku. Asi tak nějak si představuji rozhovor s vlastní duší. Tolik je toho známého! Tolik neznámého!

 

Může vás to příjemně naladit.

Ale také úplně rozladit, protože ty cesty k sobě jsou někdy překvapivé "tohle jsem přece nikdy nechtěla!" nebo, co hůř "tohle ale přece není pro mě".

Jednoznačně lze říci, že karty vás provedou hlubokými emocemi a dají pár návrhů, které mohou být překvapivé, i důvěrně známé. Jen je konečně někdo pojmenuje.

Orákulum šamanského snění: Nenechte se splést názvem

Nemusíte být šamani, nemusíte k této oblasti ani nějak ezotericky tíhnout, aby vám karty byly k příjemnému užitku.

Témata a oblasti, kterých se dotýká, archetypy a obrazy, které v nás vyvolává, jsou inspirovány šamanskou tématikou, to bezpochyby, ale zároveň je vše zpracováno tak, aby i v té poetice byl obrovský kus praktické rady, porady a nahlédnutí do emocí i životních situací.

.........

Těch otázek můžeme mít bezpočet. Karty přinesou lehký závan odpovědi, která se zeptá, jestli je pro vás ta pravá. Příjemný pocit nenucenosti jsem z této karetní sady měla…

A co se mi ještě osvědčilo, u složitějších otázek si nechat pár dnů na přemýšlení o kartě.  Ostatně o tomto způsobu také autoři píší v začátku knížečky. A pak si vyložit znovu.. a zase počkat pár dnů a pak to klidně na stejnou otázku znovu zkusit.

Ukázka:… „Měsíční dívka přináší nové začátky.“ A karta ukazuje na nové vnitřní projevy a podoby, které mohu nyní projevit. Máme zpochybňovat i to, co nám říkají druzí, pokládat si otázku, jestli nás náhodou nesvádějí na scestí a nepřehlušují náš vlastní směr. Další karta Nevyšlapaná stezka pak říká, že možná jsme to ještě nepřijmuli, ale jsme už na cestě, stará řešení a vzorce nemusí fungovat, naopak, je třeba sebrat své vědomosti, znalosti a vydat se nově, především tak, aby nám to nepřinášelo bolest.“

Autoři: Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid, spojení až šamanského badatele v oblasti fungování mozku, chován a psychosomatiky a autorky, která je intuitivním médiem. ilustrátorka: Jena DellaGrottaglia své obrazy považuje za jedinečné a eklektické a stále ho rozvíjí novými směry.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více