Jste zde


Whistlebloweři: A jaký bude svět? Podle Jana van Helsinga...
RenataP

jan van helsing

Co tohle má být? Chce se vám často nad stránkami této knihy říct? Je to tak syrová pravda o světě kolem nás, že ze stránek chvílemi odkapává hrůzný pot, jež stéká čtenářům po čele, nebo krev, protože bez servítek je tady snad úplně všechno. A prostý občan je na posledním místě.

 

Jasně, nejsem z těch, kdož si dělají iluze o zářivém a duhovém světě a spravedlnosti, která musí zvítězit. Ovšem i tohle je silná káva. Víme, jak funguje ekonomika, banky, jak je důležité mít některé země na hranicí nebo za hranicí chudoby a i to, že státy nefungují pro lidi, ale že se řídí jako velké firmy. Právě tohle téma autoři hodně rozebírají, především z hlediska Německa, které je také jejich domovinou. Německo je firma. Ano, toto jsem strávila.

Ale téma zdravotnictví a kšeft se zdravím, především pak s nemocemi a pacienty, je už něčím, co jsem velmi těžko trávila i v Jan van Helsingových dřívějších knihách. Máme se vůbec v životě nač těšit?

Ale no, závěr knihy je věnován hledání způsobů, jak tohle všechno nechat za sebou, nenechat se tím ovlivňovat, nebo se tomu natolik vyhnout, že tyto móresy dnešního světa budeme ignorovat. Jde to. A jsou to takové střípky vysněného života, a čím víc lidí se tak bude snažit žít, čím víc nás vystoupí z konzumního kolotoče zcela otupělého davu, tím lépe. Pak se možná začnou dít změny k lepšímu.

Ale hlavně – je to o způsobu, jak najít chuť k životu i ve chvíli, kdy víte, že jste uvězněni v podivných povinnostech dnes a denně.

„Povím vám, proč se vyplatí bojovat. Informoval jsem o tom nejen ve svých dřívějších knihách, ale také v této publikaci jste se mohli dozvědět o jistém vynálezci, který předložil návrh řešení, jak zkonstruovat nezávislý energetický generátor nebo auto na vodní pohon. Jestliže budeme mít konkrétní řešení – a to pochopitelně nejen ve výše zmíněné záležitosti – můžeme všechny své zahořklé kreatury s jejich tajnými lóžemi, bankovními impérii a satanistickými kluby poslat k čertu. Chcete s tímto zkorumpovaným systémem dál bojovat a hádat se kvůli nějakým paragrafům, anebo je vaším záměrem vyrazit na plný plyn do budoucnosti s konkrétními myšlenkami a nápady? Ilumináti nás stovky let vodili za nos, drželi nám cukrátka před nosem, řídili nás a vedli nás. V současnosti se karta obrací. Nyní jsme to my, kdo posouvá kupředu nové technologie a nové společenské ideje.“

No, a stačil by jeden takový vynálezce, který „nedopatřením“ své výzkumy zrealizuje směrem k všeobecné známosti a… hotovo, zázraky se můžou dít.

Auta budou jezdit na vodu. Třeba.

O autorech:

Jan van Helsing: autor literatury se zaměřením na odhalování faktů, tajných společnostech, světovládě, v roce 2007 vstoupil s vlastní televizní stanicí i do filmové branže filmem o Cheopsově pyramidě. O tři roky svou televizi www.secret.tv prodal, aby se mohl dál věnovat novým tématům a projektům.

Stefan Erdmann: badatel s rozsáhlým výzkumem pyramid, autor literatury faktu a knih plných doslova třaskavých informací podobných jeho revolučním výzkumům v oblasti pyramid, historie, Atlantidy. Spolupracuje s mnohými templáři, svobodnými zednáři a nebojí se pídit po informacích.

Vydalo nakladatelství Anch-Books.eu, 2018, www.anch-books.eu
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více