Jste zde


Mezi nebem a zemí. I takové témata najdete na Festivalu Evolution
Esoterika.cz

 

 

Pokud je vám blízká spiritualita, zajímáte se o astrologii a věříte, že vše nelze racionálně vysvětlit, neměli byste si nechat ujít Festival Evolution. Konat se bude o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Podtitul Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak je více než výstižný. Výjimečný formát a jeho multižánrový charakter umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně.

„Každý rok se snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky. Pokud přijdete nakupovat, najdete tu bohatou nabídku více než 250 vystavovatelů (přírodní kosmetika, kvalitní potraviny, BIO produkty, EKO drogerie, potřeby pro děti, BIO textil), kteří slibují festivalové slevy, vzorky a ochutnávky. Jestli míříte na přednášky, na 5 programových podií se představí více než 100 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků". Připravujeme také praktické workshopy, ukázkové lekce nebo cooking show,“ říká zakladatel festivalu Ctirad Hemelík.

Astrologie a sny jako pomocníci na naší cestě

Zajímá vás, jak využít moudrost astrologie v běžném životě? Robert Policar vás ve své nové přednášce seznámí se základními symboly, které vám dají základ pro další práci třeba se sny. „Využijeme moudrosti astrologie k tomu, abychom se sny mohli efektivněji pracovat, a to zejména v souvislosti s lunárním cyklem, který má na snění prokazatelný vliv. Poukážeme na důležité tranzity Neptuna, Pluta a Urana v rámci utváření našeho vnitřního i vnějšího života. Sny a astrologie se mohou stát výbornými rádci při utváření našeho každodenního života,“ říká k přednášce její autor.

O své zkušenosti s hlubinnou přestrukturací a astropsychologií a terapií v praxi se podělí Marie Hlávková Plochová. Posluchači na její přednášce získají informace o specifickém přístupu k psychologické astrologii a terapii, který odkrývá hlubší příčiny problémů v minulosti. Jejím cílem je pomoci v uvědomění, že je možné na sobě hloubkově pracovat.

Astroložka Věra Várady zase chystá přednášku na téma Energie, síla a krása kamenů a amuletů. Na té získáte informace o tom, jaké kameny se hodí pro jednotlivá znamení, jak kameny vybírat, čistit a nejlépe využívat jejich moc. Také se dozvíte, jak se naladit na jejich léčivou a harmonizační sílu.

Na festivalu vystoupí rovněž světově uznávaný lékař a zakladatel metody Rekonektivního léčení Eric Pearl. „Rekonektivní léčení zcela překračuje tradiční léčebné techniky prostřednictvím energií, neboť nám umožňuje opustit koncept a postupy techniky samotné. Není to ani terapie, ani léčba, protože se nezaměřuje na symptomy. Je to něco mnohem víc. Při rekonektivním léčení nebudeme diagnostikovat nebo léčit. Jednoduše se napojíme na léčivé frekvence, kterými dosáhneme uzdravení, které je často okamžité a má dlouhodobý účinek,“ říká o své metodě americký lékař, kterého můžete potkat v nedělním přednáškovém bloku.

Vybrat ze všech přednášek jen pár je téměř nadlidský výkon, protože jak už bývá u Festivalu Evolution zvykem, program je neskutečně našlapaný. Proto doporučujeme se před návštěvou podívat na program jednotlivých dnů, aby vám žádná z přednášek neunikla.

A to jsme ještě nezmínili, že chybět nebudou ani ukázkové lekce cvičení, na kterých si můžete protáhnout své tělo. Vyzkoušet můžete třeba jógu, taiči, bollywoodský tanec, meditaci a naučíte se pracovat se svým dechem. Nezapomeňte také navštívit food zónu, ve které můžete ochutnat kromě klasické české kuchyně také veganské nebo vegetariánské pokrmy a na své si v ní přijdou i ti, kteří se stravují bezlepkově.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu najdete na www.festivalevolution.cz.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více