Jste zde


Flakony pro vaše toaletní vody i parfémy
Esoterika.cz

 

V dnešní době je velmi módní kupovat si výrobky, které nám pomohou ulevit „matičce Zemi“ od odpadu. Objevují se bezobalové prodejny, začali jsme používat nezávadnou kosmetiku, čisticí prostředky neškodí přírodě, auta jezdí stále víc na elektřinu… A právě k této věci, ale i k jiným, slouží flakony na parfémy s rozprašovačem.

Vezměte si vůni kdekoli

Je skvělé, že si můžete vybrat flakon z bohaté nabídky, kterou naše obchody přináší. Díky tomu si můžete vybrat kousek, který bude mít nejen naprosto dokonalý vzhled, ale bude mít také objem, jenž vám bude vyhovovat. Flakony mají často objem 5 ml, v nabídce najdete ale i další. Jednoduše tak uložíte vůni do kabelky, psaníčka, batohu, ale i malé kapsičky s nářadím na jízdním kole nebo do ledvinky, když pojedete na kolečkových bruslích.

Naplňte flakon svým vlastním parfémem

Kvalitní parfémy nás nutí sahat hluboko, skutečně hluboko do kapes. Přitom bychom si poměrně jednoduše mohli kdykoli vyrobit svůj parfém. Výborné v takovém případě je, že od začátku do konce víte, co jste do parfému dali. Nenajdete tam tedy žádné chemické látky, zbytečně moc ředící složky nebo příměs, která vám nevoní. Jednoduše si uděláte parfém se složkami, které jsou vašemu nosu nejmilejší.

Abyste parfém vyrobili, stačí vám pár pomůcek. Budete potřebovat flakon, do něhož parfém umístíte, esenciální olej, jenž můžete koupit nebo si vyrobit doma za pomoci hmoždíře a dalších potřeb, a v neposlední řadě budete potřebovat médium, což je olej či alkohol bez zápachu. Olej ideálně jojobový či jiný bez výrazné vůně.

Protože je na našem trhu velmi mnoho esenciálních olejů, bude jednoduché připravit si parfém citrusový, květinový, dřevitý… Vybírat můžete i podle květů, např. s příměsí růží, magnolie, šeříku, lilie, oblíbené frézie nebo růže… Uvidíte, jak na sebe budete právem pyšní. Flakon naplněný vlastním parfémem je také skvělým námětem na dárek pro kohokoli z rodiny či přátel.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno