Jste zde


Anatomie vzrušení ženy: Studánka vědění pro každého
RenataP

anatomie vzrušení ženy

Opravdu žhavá kniha, která doslova očišťuje pohled na sexualitu. Nedémonizuje, nepozdvihává do výšin - vznáší se někde mezi a tím dává čtenáři prostor, aby se z ní naučil právě to, co potřebuje. Ať máte k intimnímu tématu vztah více duchovní, nebo spíše fyzický. Berete ho vážně, nebo nevážně, v obou případech vám tato kniha přijde vhod. Řekla bych, že je tématicky tak neutrální, že s ní budou obě skupiny spokojeny. Na rovinu říkám, že její největší výhodu spatřuji v ryzí paktičnosti, v tom, že  nechodí kolem horkých kaší a vysvětluje fungování ženského vzrušení tak, jaké skutečně je. Ocenila jsem to, že autorka se zbytečně nerýpe v sexuálních traumatech, takže pokud už toto téma máte za sebou nebo ho vůbec nerešíte a už nechcete tyto skříňky bolesti otvírat, přesto se dozvědět něco tak šťavnatého a božského realizovatelného v běžném partnerském životě – prosím! Otevřete tuto knihu a budete nadšeni.

 

Jing a jang v souladu: a pak funguje oheň

Přesto se tu nevyhýbáme jemnému pojetí základního energetického fungování partnerského vztahu – nejen sexu, což vám velmi brzy dojde. Dozvíme se o nerovnováhách a uvolníme se do péče a laskavosti. Je to příležitost svůj život vylepšit, zjemnit sex i vztahy obecně. Velmi často jsem ve chvíli, kdy se autorka nevěnovala přímo anatomii vzrušení, měla chuť přirovnávat to, co čtu k běžnému životu.

A jinak – hlavní náplní knihy jsou

-          Názorné obrázky, popisky

-          Vysvětlování funkcí a propojení našich orgánů

-          Žhavé tipy

-          Respektování ženského cyklu, který je pro nás jako navigátor počasí

A co musím rozhodně pochválit. Vkusné, přitom šťavnaté vyjadřování. Něco, co neurazí, nepohorší, ale velmi příjemně naladí. A jestli tu budete hledat souvislost pánevního dna, páteře a sexuality, nebo jemnost a křehkost, kterou potřebujete probudit v posteli, nebo se prostě jen naučíte, kam sáhnout – to už je na vás.

Kniha poskytuje nepřeberný prostor pro učení se – všeho možného. Všeho úžasného.

O autorce: Sheri Winston je sexuální koučka a terapeutka, jejíž kurzy a workshopy pro muže a ženy jsou vyhlášeny tím, že jsou zábavné a pohodové co do formy a bezvadné co do obsahu. Jedinečný přístup se nazývá holistickou sexualitou a vychází z autorčiných zkušeností gynekologické zdravotní sestry, porodní asistentky a registrované zdravotní sestry. Je lektorka porodních kurzů, masérka a léčitelka. www.intimateartscenter.com




Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více