Jste zde


Revitalizující nápoj Erebos dodá vašemu tělu i mysli čistě přírodní povzbuzení
Esoterika.cz

 

Potřebujete občas injekci energie, káva nezabírá a energy drinky s přemírou cukru a chemie se vám hnusí? Elegantním řešením, jaké se na trhu dosud nevyskytlo, je revitalizující nápoj Erebos vyráběný přímo u nás, v České Republice. Vyzkoušejte i vy sílu 19 bylin v pramenité vodě z Beskyd!

Obraťte se k přírodě

Moderní doba na nás útočí mnoha způsoby, ať už jde o narůstající stres z pracovního života orientovaného na výkon, znečištěné ovzduší či nezdravé a nekvalitní potraviny v supermarketech s notnou dávkou škodlivých chemických složek. Snad právě proto se tolik lidí obrací zpět k přírodě, jeví zájem o celostní léčitelství, ekologicky pěstované suroviny, zdravý životní styl, nejrůznější metody relaxace těla a duše i o spiritualitu. Tento trend se konečně odráží také na energetických nápojích. Dosud jste měli na výběr pouze mezi větším či menším zlem přeslazených výrobků s umělou pachutí, které vás sice možná krátkodobě povzbudily, ale ve výsledku napáchaly ve vašem organismu více škody než užitku. Nyní se ovšem zrodil přírodní nakopávák, který si bere inspiraci z antiky, a to nejen pokud jde o název.

Krátkodobě povzbudí, dlouhodobě uzdraví

Kvalitní revitalizující nápoj Erebos povzbuzuje tělo i mysl přirozeným způsobem, tudíž nejde jen o krátkodobou vzpruhu, ale také o prostředek pro dlouhodobou detoxikaci organismu. Sílu čerpá z bylin, které znali již naši předkové. Tělu neškodí, ba naopak – pomáhá játrům i ledvinám plnit jejich funkci a doplňuje důležité vitamíny a minerály. Krom toho je to taky jedinečný vyprošťovák, pakliže jste to přehnali s alkoholem. A bonus? Kvalitní suroviny využité pro jeho výrobu se odrazí také na skvělé chuti! Erebos se vyhýbá plastu, který nápoj znehodnocuje, a luxusní skleněná láhev ještě přispívá k jeho originalitě na trhu.

Unikátní kombinace 19 bylin

A jaké složky vlastně tvoří onu účinnou kombinaci? Ženšen jistě znáte, vždyť se jedná doslova o elixír mládí. Guarana dodává povzbuzující účinky tělu i mysli a ginkgo biloba zlepšuje prokrvení mozkových tkání. Zázvor je injekcí imunity, kurukuma obsahuje důležité antioxidanty a himalájská sůl vám poskytne 84 různých minerálů. Na vitaminy bohatá yerba maté je společně s kolovými semínky další dávkou energie. Kotvičník zemní pak působí kladně na hladinu mužských i ženských hormonů. A výčet zdaleka nekončí – přesvědčte se sami!

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno