Jste zde


Pozor, afrodiziaka pro ženy způsobují ruměnec a lepší život
Esoterika.cz

 

Toužíte po plnohodnotném životě, který nebude složen jen z povinností, běžně tráveného volného času, tu a tam pobavení s přáteli, ale chcete jej mít spokojený i co se týče sexuálního vyžití? V tom případě je důležité mít partnera, se kterým budete cítit souznění a v případě, že něco v této oblasti „skřípe“, řešili jste to co nejdříve. Pokud totiž nejsme spokojení v sexu, dříve či později se to na vztahu odrazí.

Zvýšení libida proti zimním a podzimním depresím

Velkou míru, co se týče frekvence, jak často si dopřáváme sex a vše s ním spojené, má na svědomí libido. Zvláště teď v podzimních měsících, kdy je sychravo, brzy tma a chladno, pociťujeme únavu a nemáme odkud čerpat energii. Afrodiziaka, a to i ty přírodní, vám pomůžou zlepšit libido a tím navodit náladu, kdy budete mít chuť s partnerem prožít intimní chvíle.

Přírodní afrodiziaka

Možná jste to netušily, ale přírodní afrodiziaka jsou všude kolem. Pokud je budete jíst nebo si z nich připravíte nápoj, zaručeně sklidíte úspěch. K nejznámějším patří např. ústřice. Méně známý je např. Rooibos. Běžně se s ním setkáváme v obchodech, kde jej najdeme mezi bylinkovými čaji.

Kromě toho, že je velmi zdravý a mimo jiné obsahuje žádané antioxidanty, umí i nabudit tělo a to jak pro fyzickou námahu, tak i po sexuální stránce. Stimuluje libido a zvyšuje chuť na sex. Člověku přináší pocit příjemné nálady a uvolnění.

K dalším přírodním afrodiziakům patří kakaovník i čokoláda. V roce 2006 byla provedena studie na více než 150 ženách a ty uvedly, že po požívání většího množství čokolády měly větší chuť na sex. Čokoláda také zlepšuje náladu a přináší pocit klidu.

Zdravotní aspekty afrodiziak

Co se týče zdravotní stránky, nezpůsobují afrodiziaka žádné zdravotní komplikace, pokud jsou užívána dle doporučení. Kupříkladu známé španělské mušky při předávkování způsobí nevolnost v podobě zvracení a průjmu. V případě, že se najednou přejíme čokoládou může naopak způsobit zácpu. Jestliže se ale budeme řídit zdravým rozumem a doporučením, jak afrodiziaka užívat, čeká nás milý výsledek, utužení vztahů díky vyplavování endorfinů i serotoninu, neboli hormonu štěstí a radosti, jež se při sexu uvolňuje do organismu.

Zlepšete váš život i vztahy díky vyhovujícímu sexuálnímu životu. Bližší informace o afrodiziacích i mnohém dalším najdete na stránkách Afrodisiaka.cz. Navštivte je a načerpejte inspiraci i množství užitečných rad.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno