Jste zde


Novinky na Esoterika.cz a co se chystá v tomto roce
Esoterika.cz

kartářka, redakce www.esoterika.cz

Pan Přikryl se s Vámi, věrnými čtenáři rozloučil a tak je nyní čas představit sebe, nového provozovatele (provozovatelku) www.esoterika.cz.

 

Jsem hlavně kartářka, věštím z karet Lenormand a tarotů, ale zajímám se prakticky o vše co se esoteriky a alternativních směrů a věštění týká. Zkouším kyvadlo, numerologii, ráda bych se naučila horoskopy, feng shui, ... prostě všechno.

Možná moji práci znáte, mám stránky www.vyklady.cz, www.kartarka.net a pár dalších.
Za těch několik let které vykládám jsem zjistila, že vykládání není jen o zvědavosti jaká je budoucnost nebo co bylo v minulém životě. Je to dialog a často psychická podpora v situacích, ve kterých je dobré nebýt sám.

Ráda bych znala Váš názor, co byste na Esoterice chtěli zlepšit, co byste chtěli změnit nebo co Vám tu chybí. Budu se snažit zachovat takový charakter, který Esoterika.cz má, pokračovat ve spolupráci s mnoha lidmi, kteří přispívají svými články a nápady.

Co byste řekli třeba na otevření obchodu s esoterickými doplňky? Knihami, amulety, CD a DVD atd.? Napište mi na karty@vyklady.cz a Vaše přání budou splněna.

Dárek pro čtenáře Esoterika.cz

Chcete-li výklad ode mě, napište heslo "Esoterika.cz" a získáte 10% slevu na libovolný výklad. Klikněte zde.

Buďme ve spojení, zaregistrujte se k odběru novinek na stránce vpravo nahoře. Každý týden Vám pošlu seznam nových článků, aby Vám žádný neutekl.

Přidejte si Esoteriku na Facebook - https://www.facebook.com/Esoterikacz a staňte se našimi fanoušky.

Jako poděkování mám pro Vás dárek. Pokud ode mě budete chtít vyložit karty, ať už třeba výklad na vztah, minulé životy nebo velký životní výklad, tak si napište o výklad zde a do poznámky napište heslo "Esoterika.cz" a získáte slevu 10%.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)