Jste zde


Christina von Dreien: NEPOSLUŠNOST LÁSKY, co pozitivního se lze naučit ze současné situace ve světě
RenataP

Dva roky zmatku a strachů a možná všemu není ještě konec. A proto, pro uklidnění duše, jsou dobré podobné knihy. Christina von Dreien je uznávána jako autorka nového věku s novým, láskyplným nahlížením na svět. S celistvým pohledem vnímající život jako jeden velký organismus na Zemi, se kterým by mělo být také patřičně zacházeno. Tedy s úctou.

 

S respektem k životu samotnému.

A jak se Christina dívá na poslední roky, které zažíváme?

V mnohém mne napadalo, že její myšlenky jsou velmi podobné těm, které jsem mívala i já, které poletovaly kolem nás, ale mnoho nepadly na úrodnou půdu.

Christina zabrousí i do politiky, do organizace světa a tady je na každém, co si z jejího povídání vybere.

Svět bude nějakým způsobem pokračovat dál a i když si myslíme, že máme pramalý vliv na jeho směr, tak nějaký vliv jistě máme. Minimálně na to, jak budeme nahlížet na svůj vlastní život.

A když mi nejde cítit se tu potřebně?

To může být častý stesk a Christina mu tu věnuje celou kapitolu a v mnoha dalších se toto téma prolíná jako červená nit. Každý tu jsme z nějakého důvodu a autorka nám podává pomocnou ruku, abychom to své „proto jsem tady“ našli sami. Protože  nějaké „proto“ určitě je. Jinak bychom tu nebyli.

Jak vnímat NEPOSLUŠNOST LÁSKY?

Jako výzvu k tomu najít sám sebe a tím nejvíce prospět Zemi, ale i přispět ke změně systémů, kterými je nám vládnuto. Jak k tomu všemu, co je nyní, mohlo dojít? I to jsou otázky, na které autorka hledá odpovědi, a to už není úplně lehké čtení. Často nám dochází, že cesta k nápravě bude složitá, ale… za tu láskyplnější a mírumilovnější společnost by to stálo.

Popravdě, Christininy knihy mám ráda, jsou totiž meditativní, relaxační a jsou o světě, ve kterém bych ráda žila.

 

O autorce:  Christina von Dreien se narodila 15. dubna 2001 a už jako dítě měla rozšířené vědomí a mnohé paranormální schopnosti. Patří k nové generaci mladých lidí, jež představuje zcela novou dimenzi lidské existence. Ukazuje lidem nesmírný potenciál jejich životů a pomáhá konstruktivně přetvářet naše individuální i kolektivní životy a vyléčit traumata, které si jako lidstvo nese.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022, www.anch-books.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více