Jste zde


Léčebné systémy jako pomoc našim životům......
inzerce

Poznejte, pochopte a pomozte si sami energiemi symbolů jemných a účinných zasvěcovacích léčebných systémů  bezpodmínečné lásky vyšších vibračních úrovní než je Mistr Reiki

Tyto energie lidem věnovaly duchovní bytosti světla z královské dynastie na Orionu a z planety Jupiter, Uran, také bohyně Isis jako dar pro lidstvo a pro Zemi, které dostává možnost uvolnit se z negací zapsaných do duší


Většina z nás pocítila na sobě výrazně vibrace letošního roku - roku spravedlnosti s číslem 8. Zatím nám nezůstává skutečně nic dlužen. V současnosti se objevují v našem žití pocity i fyzické bolesti, kterým mnohdy nerozumíme. Je to proto, že z našich duší i z celého vesmíru se uvolňuje velké množství negací, které se zde nastřádaly a které dosud byly skryté. Proto je více než dříve nutné se na vše dívat z pozice pozorujícího herce a pečlivě si kontrolovat své myšlenky. Příliš do těchto pocitů nezapadat, neboť mnohdy odejdou stejně rychle, jako přišly.. a pokud se tak nestalo, potom je třeba se podívat za pocit, hledat příčinu, kde se tata emoce bere, s kým ji prožívám, v jaké situaci…. Abychom to zvládli lépe a rychleji, bez nutnosti prožívání, které již dnes vede zpět do kolotoče znovuprožívání starých emocí, ale s nutným pochopením, přijetím a odpuštěním, dostáváme výraznou pomoc v podobě silných energií léčebných systémů. Tyto systémy odblokovávají naše pocity, napravují naše životy, činí je průhlednými a volnějšími. Je třeba se oprostit od urputného boje s potížemi, nejít proti silou, když je třeba čekat. A když nastane správný čas, potom s uvědoměním a pochopením, lehce proplouvat…s radostí a přijetím…abychom si sotva se očistíme, nevytvářeli zbytečně další negace….. tato doba není lehká. Také počasí letos příliš nepřeje a nám všem již chybí slunce. Mnoho lidí zažívá deprese, únavu..i od těchto pocitů Vám systémy mohou pomoci. Nečekejme, že někdo něco udělá za nás. My sami se máme rozhodnout, kam to vlastně v životě chceme dojít a co pro to my sami uděláme. Přátelé, hodně lásky, sil, odvahy a štěstí.

Všechny tyto systémy zasvěcuji v Brně jak individuálně a také i na dálku, v ČR i SR – Brno, Praha, Břeclavsko, Ostravsko, Budějovicko, Brněnsko, Karlovarsko, Plzeňsko, Olomoucko, Bratislava apod., i do ciziny, např. do Anglie, Ameriky, Austrálie, SR, Německa, Itálie.. tak osobně na semináři v Brně. Termíny najdete na mých www.volny.cz/hdockalova. Abyste se mohli rozhodnout, který systém je ten pravý v této chvíli pro vás, dejte se vést svou duší, svým vnitřním pocitem naladěním na jednotlivé obrázky. Obrázek u každého ze systémů nese energie celého systému. Více info na vyžádání e-mailem hdockalova@centrum.cz.

Systém Temperance

zastavuje karmický kolotoč, zastavuje opakování starých a hlavně stále stejných chyb, vzorů a schémat. Působí v jediném okamžiku skrze veškeré galaxie, dimenze i životy. Přináší globální osvícení a postupné naladění se na změny ve vibracích Země. Přináší naději a víru. Jemně zasvěceného transformuje na bytost nového věku, dává vlastně možnost zvládnout energie Země od jejího počátku.
Vrací duši k původnímu božímu plánu. Je kvantovým zrychlením ve vývoji a mění životní plán.

Systém Zovirah-Oriko

Při opakování a meditacích se všemi 7 úrovněmi je člověk schopen tvořit ve hmotě takové účinky, které srovnají vztahy, otevřou většímu dobru a uvědomění. Je schopen si uvědomovat své pochyby a tyto pomocí systému zrušit, upevňuje víru v dobro a čistotu. Funguje na aktivizaci dosud nepoužívaných mozkových sil, tvoří nové mozkové spoje, posiluje pozitivní paměť. Druhý symbol způsobuje očistu od magických úkonů a rozpouští karmu, která byla způsobena použitím magií na všech stupních.

Systém Oportunity

Další zasvěcovací systém, který je darem Zemi od duchovních bytostí z Orionu. Tyto energie působí velmi silně na všech úrovních a pomáhají čistit všechny životní situace. Jejich nasměrováním dochází k opravě života a také k jeho využití ke správným účelům. Tento systém má dvě části. Jedna, ta první, je věnována naší životní cestě a spojením s pravou podstatou své duše, druhá část pomáhá sjednotit a uvolnit vztahy mezi ženou a mužem. Dodá energii vyčerpanému organismu, upraví okamžitě problémy v lidském žití. Systém má 20symbolů.

Systém Vigui

Při opakování a meditacích se všemi 7 úrovněmi je člověk schopen tvořit ve hmotě takové účinky, které srovnají vztahy, otevřou většímu dobru a uvědomění. Je schopen si uvědomovat své pochyby a tyto pomocí systému zrušit, upevňuje víru v dobro a čistotu. Funguje na aktivizaci dosud nepoužívaných mozkových sil, tvoří nové mozkové spoje, posiluje pozitivní paměť. Druhý symbol způsobuje očistu od magických úkonů a rozpouští karmu, která byla způsobena použitím magií na všech stupních.

Systém Magic

Magic je systém velice silných energií zaměřených na odstranění různých druhů magií. Přichází na pomoc pro lidi, kteří se ve své praxi či v životě setkávají s těmito problémy v tomto nebo v jiných životech. Je to urychlovač celého procesu, aby byly téměř okamžitě magie odstraněny a mohlo se pracovat na dalších úkolech, které se za nimi odkryjí. Přichází z nejvyšší duchovní úrovně Radiant Love. Má dvě úrovně. Řeší veškeré magie, které se kde vyskytují.

Samotný systém má 9 symbolů a jako součást dalších zasvěcovacích systémů (Uriel, Vitaly, Autority, Universaly Terra) jsou další symboly na magie. Z těchto všech dalších symbolů si můžete vybrat pouze dva podle potřeby a ty dostanete při zasvěcení jako dárek od duchovních bytostí. Nyní nastala doba, kdy je možné věci začít dělat již jednoduše a ony fungují stejně jako je tomu jinde ve Stvoření. Jestliže funguje Reiki a další energetické systémy jednouše a s láskou, tedy i tento systém pracuje na principu lásky a odpuštění sobě i jiným. Je to pouze zkušenost, která se přežila a kterou už v životě nepotřebujeme dále prožívat. Naši strážci, pomocníci, ochránci, andělé, archandělé a Nanebevzetí mistři to vědí a přicházejí nám na pomoc.

Systém Morter

Jeho energie jsou velmi silné a čisté. Tento systém pochází ze souhvězdí Uran Systém přináší pomoc při lidských trápeních. Působení  je dlouhodobé a tento systém je nastaven tak, aby přijímal energetické kódy na pročišťování neustále. Jeho působením dochází k neustálému čistění a následným změnám v životech lidí. Morter používá sil bytostí světla a tyto síly působí na celkový vztah k životu. Systém je rovněž pomocí pro všechny bytosti celého vesmíru. Má 15 symbolů a opět je určen spíše těm lidem, kteří pracují s energiemi nejen pro sebe.

Systém Tari

nese energii bohyně Isis. Má 2 úrovně a obě se zasvěcují zároveň. Tento systém je vibračně kousek nad Reiki a otevírá duši pochopení souvislostí, pomáhá odpouštět a být v harmonii. Podporuje i práci – naši pomoc pro vesmír Otevírá také jiné životy a je darem od archandělů. V tomto žebříčku systémů je nejstarším, datuje se k roku 2001. Více info najdete na mých www v andělských energiích.