Jste zde


Energie přinášející pomoc do života
inzerce

Nejvyšší energie, přicházející v současné době na Zem jako pomoc od světelných bytostí při řešení každodenních problémů.

Každý hledá neustále odpovědi na některé otázky a odpovědi na to,co a proč se děje s jejich životem a hlavně, jak si pomoci, jak tyto odpovědi najít. Odpovědi začínají přicházet, jakmile vaše mysl bude propojena s vaší duší. Zpočátku všechny  myšlenky vaše ego zavrhuje, ale postupně se začíná vylaďovat na toto spojení a jakmile je tento kanál  naladěn, začíná proudit energie. Abyste lépe vnímali tyto myšlenky a snadněji rozlišili ty, které vám posílá vaše duše, použijte symbol, který toto spojení a správné rozlišení velice podpoří. Určitě budete překvapeni, jak účinný je. Jedinou podmínkou však zůstává vaše naladění se na své vyšší já. Naladíte se pomocí tohoto symbolu a pak již budete přijímat myšlenky a odpovědi na svou otázku. Nemusí se vám to dařit ihned, ale záleží pouze na vás, jak si povedete.

Energetické systémy, které jsou uvedeny níže, pracují na stejném principu, jako tento. Stačí pouze vložit tyto energie zasvěcením do vašeho těla a následně pracovat s touto energií. Naleznete zde energetické symboly na většinu svých problémů. Budou při vás stát světelné bytosti, aby vám pomohly v tomto procesu hledání a řešení vašich problémů. Zažijete opravdu povznášející pocit, až uvidíte, že v situaci, ve které jste nemohli najít řešení, se již dokážete s přehledem orientovat a dokonce už víte, jak ji řešit. Systémy vám mohou pomoci, ale další je již jen ve vašich rukách, jak se svým životem naložíte.

Systém Uriel

Uriel pochází z úrovně Radiant Love a působením jeho energií dochází ke zlepšení vzájemných vztahů a životních situací lidstva. Dochází k obnově energií a jejich vzájemnému propojení.Tyto energie jsou velmi jemné. Tyto energie dostává lidstvo jako dar od bytostí světla a také na své požádání. Systém obsahuje 15 symbolů. Jejich energie je zázračná, darovaná samotným archandělem Urielem.

Systém Vitaly

Vitaly klade důraz na vzájemnou spolupráci všech živých bytostí. Je rovněž darem od bytostí světla. Tento systém obsahuje 13 symbolů. Systém spojuje energeticky říši květin a lidí, postupně propojuje energie směřující k určité události , napomáhá komunikaci mezi světy.

Systém Universaly Terra

Universaly Terra je určen široké veřejnosti. Je to systém energií, které jsou přijímány zcela bezděčně, aniž si to uvědomujeme a tyto energie jsou mnohonásobně zesíleny. Určuje hranice lidské fantazie a napomáhá s lidským trápením. Jeho původ je z Orionu. Obsahuje 9 symbolů.

Systém Autority

Autority je systém energií, které přináší rozšíření, doplnění a posílení stávajících energií a také rozšíření okruhu působení těchto energií.Tento systém pochází z Jupiteru. Obsahuje 14 symbolů, najdete zde i nejsilnější energet. symbol, jeho pomocí lze načerpávat energii a využívat tuto energii v době krize , systém pracuje jako generátor lidských pocitů, vyplavuje nesprávné myšlenky a nahrazuje novými, lepšími

Systém Jesus

Systém zasvěcovacích energií, které člověka povedou správnou cestou. Není potřeba nic jiného, pouze naslouchat. Systém věnoval pán a správce Země Ježíš Kristus. Od tohoto systému neočekávejte zázraky, ale jeho pomocí poznáte lásku, štěstí a světlo ve svém životě, kterým půjdete zlehka a nepocítíte překážky. Systém obsahuje 5 symbolů

Systém Orion

Orion je určen všem lidem, kteří jsou nuceni žít svůj život úplně jinak, než sami chtějí. Tyto energie působí velmi silně a pomáhají lidským bytostem, aby se na Zemi cítili opravdu jako doma. Jeho energie mají barvu zelenou a jejich působení je celoživotní. Orion působí také meziplanetárně. Systém obsahuje 10 symbolů.

Systém Oater

Působení energií tohoto systému je postupné. Energie jsou dvoubarevné a jsou navzájem spojeny barvami. Obsahují kódy, které se při zasvěcení vkládají do energetického obalu člověka. Energie jsou velmi silné a byly doporučeny bytostmi rady starších. Systém obsahuje dva stupně, každý stupeň má 4 symboly, tzn., že celkem 8 symbolů. Systém např. vyrovnává celkové nálady a pocity, jeho působením lze odbourat nebezpečné depresivní stavy Jeho použitím dochází ke změně psychických negativních situací a zamezuje vzniku zkratového jednání v extrémních náporech, výrazně pomáhá při sebevražedných situacích. Řešení si člověk uvědomuje dříve, než dojde k nejhoršímu . Také jim lze mimo jiné řešit lidské problémy způsobené nedůvěrou v sama sebe, i v ostatní

Systém Jaro

Tyto energie jsou velice jemné. Jejich působením lze odstranit bolestné vzpomínky a nahradit je vzájemným pochopením, láskou ke svému okolí a velice prospěšně působí na Vaši postupnou transformaci, kdy se přibližujete životním ideálům, rozluštíte hádanky svého života a budete vedeni cestou lásky. Oproti předešlým energiím vyzařují tyto energie světlo ostatním lidem a pomohou Vám k otevření Vašich schopností a vědomostí, které dosud zůstávaly skryty a mohou Vám pomoci nalézt Vaši cestu. Obsahuje 13 symbolů.

Tyto systémy je možné zasvětit na dálku, případně individuálně osobně, a to v Českých Budějovicích. Více informací se dozvíte na http://zlata.dusicka.sweb.cz.
Systémy jsou velmi silné a jejich použití je široké. Některé mají podobné použití, některé se překrývají nebo doplňují. Záleží na vás, jaký systém si vyberete, co budete pociťovat při pohledu na obrázky. Budete vědět sami, které energie jsou pro vás v tuto chvíli nejvíce potřebné. Všechny jsou cestou výš, cestou k osvícení, k rozšíření duchovních obzorů. Samozřejmě s vaší spoluprácí.
Hodně štěstí!