Jste zde


Odpočiňte si ve tmě
Esoterika.cz

 

Jste přetažení a celkově je toho na vás v poslední době hodně? Je nejvyšší čas dopřát si nějakou dovolenou, při které budete mít dostatek času ne relaxaci. Hledáte-li něco speciálního, zkuste pobyt ve tmě.

Tma a její pozitivní účinky na psychiku

Věděli jste, že pobyt ve tmě podporuje tvorbu melatoninu? Jedná se o hormon produkovaný šišinkou. Má účinky na stav celého organismu. Zvyšuje se právě nástupem tmy.

Melatonin působí pozitivně na mnoho funkcí, především na kardiovaskulární a imunitní systém. Jeho nedostatek způsobuje nespavost a může mít negativní vliv i na vznik dalších potíží. Proto není vhodné se nadměrně vystavovat umělého světlu, ponocovat atd.

Léčba tmou přispívá k fyzickému zdraví a pomáhá bojovat s různými civilizačními nemocemi. A samozřejmě velmi pozitivní vliv má na duševní zdraví. Díky delšímu pobytu ve tmě si nejen odpočinete a užijete si skutečně nerušnou dovolenou, ale také se přiblížíte více sami sobě. Budete se věnovat sebepoznání a pomůže vám to k trvalé pozitivně změně osobnosti, zpomalíte své životní tempo a celkově se budete cítit lépe.

Možná si říkáte: „Co je to za novoty?“ To byste se však pletli. Jde o tradiční metodu osvědčenou tisíciletími. Pochází z Tibetu.

Dovolená strávená ve tmě

I vy se cítíte přepracování, vyčerpaní a chcete nabrat novou sílu a zároveň poznat něco nového? Skutečně je možné užít si dovolenou ve tmě, a to v centru terapie tmou v Kozlovicích.

Terapie nespočívá jen v tom, že vás zavřou do tmavé místnosti. Dostanete i další podněty pro svůj seberozvoj a celkově o vás budou pečovat lidé s bohatou zkušeností s pobyty ve tmě. Poskytnou vám veškerý servis, který pro takový pobyt budete potřebovat, a to všechno v prostředí nádherné beskydské přírody. Vyjít z takové terapie rovnou do rušného velkoměsta by nebylo tím pravým ořechovým. Zkuste i vy něco nového.


Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno