Jste zde


Medicinské karty: Pro cesty k moudrosti zvířat
RenataP

medicinské karty

Kdo chce, může si snadno s těmito kartami udělat výlet do šamanských hloubek a tak, jak je nám jen možno pochopitelné, se doktnout moudrosti zvířat a jejich symboliky tak, jak to dělají indiáni. Právě z jejich učení vychází koncept těchto medicinských karet, které jsou jednoduché svou grafikou a rozsáhlé textem v knížčce.

 

Samozřejmě je to jen letmý dotek, jen lehké olíznutí prstu a celá šamanská a indiánská moudrost má mnohem hlubší kořeny, ale přesto jsou medicinské karty opravdu tím, co nám může pomoci pochopit nejen přírodu, sebe, ale i celkovou symboliku světa, ve kterém žijeme.

Léčí?

Ano, i když pod pojmem "medicina" je tu myšlena taková aura, energie a symbolika každého zvířete. Z každé jeho vlastnosti, z každého jeho přírodního chování si můžeme vzít moudrost, informaci, která nám následně skutečně může pomoci k ozdravení těla i duše.

Karty, které chtějí více času

Pro sebe jsem si je zařadila mezi karty, které chtějí více času, pokud vás mají vzít opravdu na plnohodnostný výlet do světa moudrosti. Neladí totiž tolik vizuálně na duši, nepoznáte mnoho z obrázků, je třeba si vzít knížku a nechat na sebe působit text.

Ostatně ale text je koncipován velmi zajímavě, plně a lze ho využít i pro malé věštění nebo inspirace, náhodné listování a dá se říci, že pro rychlejší výklady a jasné odpovědi bez dlouhého hloubání se lze začíst do vaší vytažené karty a na pár kouknutí  vás intuice dovede k těm pár řádkům, které fakt potřebujete.

Zajímavé a krásné...

https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000513_medicinske-karty.php
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více