Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže V
Ing. Vladimír Cvrk

V dnešním pokračování si popíšeme další 3 pohyby z celkových 22 pohybů a pozic Asyrských bezkontakních masáží :

1, Lokální vytahování
Dlaň a prsty pravé ruky jsou poloze, jako bychom drželi neviditelný tenisový míček. Ruku máme těsně nad místem, kde chceme použít tento pohyb. Rukou pomalu kroužíme ve směru hodinových ručiček nad chorým místem, pomalu se vzdalujeme a současně prsty se pomalu přibližují. Ve vzdálenosti 15 – 20 cm od začátku pohybu jsou už prsty spojené.
V tom okamžiku nasbíranou energii prudce odhodíme do plamene svíčky.
Tento pohyb je používaný v případech,kdy je potřeba odstranit z některého místa přebytek energie.
Často je používaný při zápalových procesech.

 

2, Distanční vytahování
Tento pohyb je téměř totožný s předcházejícím. Je tu jen malý rozdíl a to v tom, že levou ruku přikládáme hranou dlaně k tělu klienta, jako bychom vytvořili jakousi ochrannou clonu pracující pravé ruce.

3, Kontaktní přiložení rukou, tzv. krab
Prsty na naší ruce jsou široce rozevřené, jako by byla položená na fotbalovém míči. Ruku přikládáme na ošetřované místo klienta, střed naší dlaně se nedotýká těla klienta. Pozice naší ruky připomíná kraba. Podle způsobu provedení, je možné použít tzv. jednoduchého kraba, kdy přikládáme ruku jen z jedné strany anebo tzv. dvojitého kraba, když přiložíme pravou ruku zepředu a levou zezadu. Většinou se používá více dvojitý krab – na zažívací trakt, ledviny, bolesti hlavy nebo poruchy sluchu.

Dnes probírané pohyby dokonale povzbudí vyčerpaný nebo unavený organizmus, zlepší celkový energetický průtok ve všech meridiánech a podpoří samoléčitelské schopnosti klientova těla. Vyzkoušejte svoje nové schopnosti na co největším vzorku svých přátelů a blízkých a napište  vaše postřehy a případné komentáře.Pro ty,kteří preferují vizuální realitu pohybů rukou, připravujeme v Brně pravidelné kurzy.Více na http//www.pyramida.net
V příštím dílu se naučíme další 3 pohyby používané v Asyrských bezkontakních masážích.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více