Jste zde


…tak a je to tady - poslední den v roce 2002 - SILVESTR
Magica Bohemica

…loučení se starým rokem. Oslavy vrcholí, je den úsměvů, radosti, rodinné a přátelské společnosti, den díků a odevzdání, ušlechtilosti, důstojnosti a krásného slavnostního oblečení. A co nám toto datum chce říct?

 

  4
samotář - poustevník 31. 12. 2002
    11 - 2


- celou rovnici zapíšeme do mřížky:


3 X X
2222 X X
111 X X

- vypočítáme životní číslo: 4 + 12 + 4 = probuzení - 20/2


Psychické číslo události - 31/4 - tyto čísla se už objevili ve jméně Nazaretský. Životní číslo události je 20 a 2. Dvojka je spojována s emocemi. Představuje intuici, citlivost, výchovu a dualitu. "Bůh rozdělil sílu a potenciál čísla 1, aby mohla tvořivost pokračovat." Číslo 2 se vztahuje k opozici, ale také k jednotě a navzájem se doplňujícím silám, jako je den a noc, k mužským a ženským prvkům. Dvojka je prvním ženským číslem, číslem koncepce, narození dítěte a snů.


20 PROBUZENÍ: Dnes dojde u mnohých k mocnému probuzení, které přináší nový smysl nové plány, nové ambice - výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu. Občasná zdržení a překážky překonáme rozvíjením trpělivosti a vytrvalým kultivováním víry ve svoje vlastní schopnosti se transformovat. 20 přináší dar živých jasnozřivých snů. 20 není materiální číslo!


Tři jedničky v mřížce: Živá komunikace ve společnosti, hloubka citů a zranitelnosti, tady pomůže povzbuzování, trpělivost a láska. Tři jedničky přinášejí spoustu zábavy. Prázdná linie Saturna, chybějící čísla - 4 - 5 - 6 - v astrologii Je Saturn velký učitel, který prostřednictvím stálých změn a nepřízně osudu učí trpělivosti a vytrvalosti, tyto lekce mají značnou souvislost s Karmou. Můžou to být například velmi surové zážitky týkající se zdraví mezilidských vztahů, finanční jistoty i nejistoty a prověrky jak se dokážete vyrovnat se slávou a mocí, to jsou Saturnovi zkoušky trpělivosti a vyrovnanosti, to nás může velmi posílit, ale sílu ducha si musíte nejdřív zasloužit v zápase o vlastní existenci. Lekce a životní zkoušky se často opakují nabádají nás k větší opatrnosti, vyhnout se jejich opakování, je to vlastně učení se pomocí zkušeností a poučení se z vlastních chyb. Každá osoba v našem životě přispívá něčím nesmírně důležitým k naší karmické cestě a všechno to do sebe zapadá jako velmi složitá skládanka. Nemá smysl dávat vinu druhým, protože každá negativní energie, kterou ze sebe vydáme(může to být jen pouhá myšlenka), se vždy obrátí proti nám, až to budeme nejméně čekat.


SILVESTR
31365342 - 27/9 -
Devítka je číslem dovršení, naplnění, plodnosti a úspěchu. Reprezentuje agresivní akci, pronikání, odvahu a konflikt. Je číslem originality a iniciativy, a také protikladných vlastností - zranitelnosti a naivity. V numerologickém vysvětlení stvoření použil Bůh sílu čísla 9 k dokončení své práce


27 - ŽEZLO: Je vynikající, harmonické a příznivé číslo odvahy a moci, se špetkou kouzla. Dává příslib a autority a moci. Zaručuje, že produktivní práce, intelekt a představivost budou bohatě odměněny, a že tvůrčí nadání zaselo kvalitní semena, která jistě přinesou bohatou úrodu. Dnes uskutečňujme své originální nápady a plány a nenechme se zastrašit nebo ovlivnit odlišnými názory druhých.


Nezapomeňme na vzájemnou toleranci s láskou a porozuměním. Číslo duše tohoto dne - 6 a osobitosti - 21. Číslo iniciály - 3, kosmické číslo - 12, číslo štěstí - 11. O všech těchto číslech jsem už psala. Denní vibrace této události je dvojka: Klíčovým slovem této vibrace je trpělivost. Teď potřebujeme odpočinek a klid, od všech strastí co nám tento rok přinesl. Podělme se o své pocity a každodenní zážitky se spřízněnou duší. Přemýšlejte, plánujte, buďte pokojní.


Usmějme se a čekejme. Co je pro vás správné přijde samo. Všímejte si detailů. Nahlédněte za scénu. Příležitost přichází. Láska má přednost. Tento den je výborný pro vztahy a přátelství.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více