Jste zde


ČR a numerologie - Vznik naší vlasti - II.
Magica Bohemica

Dalším důležitým bodem v numerologii je životní číslo jednoduché 3 i jeho dvojčíslo 21. Vlastnosti životního čísla využíváme stále, vypovídají o nás, o našich přednostech i nedokonalostech. Životní číslo a všechna čísla v našem numerologickém rozboru jsou nástrojem, který můžeme použít k hlubšímu proniknutí do naší duše, do našeho sebepoznání a odtajňují plnou náruč možností, které nám život nabízí. Životní číslo nás provází nepříznivými chvílemi života jako věrný přítel, který umí poradit, utěšit a najít východisko méně příznivé situace.

 

Životní číslo 3: Tři reprezentuje idealismus, vyšší vzdělání, cestování do ciziny a náboženství. Je číslem optimismu, pohybu, rozpínavosti - Svaté trojice těla, mysli a ducha. ČR se vyznačuje velmi činorodou myslí, je plná nápadů, milujete potěšení, dokážete být šťastná, velkorysá a plná života. Nemá strach lišit se od druhých. Je také upřímná, kreativní, optimistická, inspirativní, pozorná a přizpůsobivá. Komunikativní, aktivní, harmonická a mnohostranná. Každou činnost zakládá na velkém ideálu. Usilujeme o pravdu a nic než pravda nás neuspokojí, ať už ji hledáme v lásce, v přátelství, v kariéře, v politice nebo v náboženství. Nedáme se tak snadno odbít vyhýbavými odpověďmi nebo podvodem, a rozpoznáte lež, zatajování nebo nečestnost na hony daleko. Máte silnou potřebu nezávislosti, usilujeme o naprostou svobodu projevu a pohybu, nemůžeme být spoutáni.


Velmi dobře se cítíme ve společnosti druhých států a často býváme ve středu dění. Cestování je pro nás absolutní nezbytností, potřebujeme se setkávat s jinými lidmi a vidět svět, dozvědět se veškeré poznatky o každé zemi a jejich obyvatelích, o každém intelektuálním směru, každé filozofii. Máme tendenci vidět vše s té lepší stránky. Jsme také velmi přátelští, pohostinní a upřímní, všechno řekneme na rovinu a náš vřelý a uvolněný způsob řeči v jiných vzbudí pocit, že nás znají odjakživa. V milostných vztazích potřebujeme určitou míru nezávislosti, ale zároveň nás těší společnost milého partnera, s nímž můžeme chodit do společnosti a probírat každodenní události a problémy. Vztah s námi nebude nikdy fádní, přátelé jsou pro vás velmi důležití.


Máme tendenci dělat víc věcí zároveň. Chováme opravdovou lásku ke zvířatům a máme a silnou potřebu chránit odstrkované lidi se stejnou oddaností, kterou prokazujeme svým psům, koním a jiným domácím mazlíčkům. Inspiruje nás fyzická výzva, proto svou negativní energii odbouráváte hlavně sportem, a také sexem. Rádi riskujeme. Náš překypující optimismus je kouzelně nakažlivý. ČR může na ostatní státy působit jako podivná kombinace šťastného klauna a moudrého filozofa, často však postrádá smysl pro odpovědnost. Nejméně příjemným rysem povahy životního čísla tři je snaha manipulovat někým, nesoustředěnost, vznětlivost a snaha podvádět. Občas nás můžou ostatní považovat za povrchní se sklonem k unáhlenosti, bezprostřední akci, hněvu a roztěkanosti. Vzdělání pro nás znamená velmi mnoho.


12 - také číslo štěstí ČR, dvojitá vibrace. 12 - OBĚTOVÁNÍ - OBĚŤ: ČR je opakovaně obětována plánům nebo intrikám ostatních. Číslo 12 upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci, dávat si pozor na licoměrnost těch, kteří jich využívají k dosažení vlastních cílů. Nedůvěřujme těm, kdo nám nabízejí vysoké postavení a opatrně zkoumejme jejich motiv. 12 reprezentuje vzdělávací proces na všech úrovních, nezbytné podřízení vůle a oběti potřebné k dosažení vědomostí a moudrosti v duchovní i intelektuální rovině. Když odevzdáme rozum pocitům, naši mysl osvítí odpovědi, které hledáme. Zahleďme se sami do sebe, abysme našli řešení. Pozornost, věnovaná potřebám vzdělání, ukončí trápení a přinese úspěch.


Životní číslo má i své stínové číslo - Tak jako pevný objekt vrhá stín, tak i čísla mají svůj stín. Stínové číslo nevěští nic špatného, pouze poukazuje na skryté vlastnosti a možnosti životního čísla a je jen dodatkovým protějškem. Získáme ho, tak že od čísla 9 odečteme své životní číslo, př. zkoumané osoby: 9 - 3 = 6, stínové číslo je 6: Šestka je číslem moudrosti, vzdělání, harmonie, lásky a romantiky. Miluje krásu a barvy ("síla květin" ze šedesátých let). Představuje ženskou podstatu - pečovatelský přístup - jistotu, vřelost, vyrovnanost, stálost, soucit a všechny aspekty mateřství. Také peníze. Snažíme se hledat dlouhodobější vztahy, harmonii v životě a jsme orientováni na rodinu. Snadno navazujeme přátelství, nejvíce by nás mělo těšit urovnávat spory mezi přáteli, obchodními společníky a příbuznými. Jsme velmi dobří baviči, upřímní romantici se silným sklonem k sentimentalitě. ČR navenek působí příjemně a mírumilovně, dokud nepustí na povrch svou tvrdohlavost. Milujeme čas strávený venku, v blízkosti tichých lesů a zpívajících potoků. Dovedeme být vysoce tvořiví.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více