Jste zde


ČR a numerologie - Další důležitá data - II.
Magica Bohemica

Další datum, které by bylo vhodné vypočítat je datum znovu obnovení ČR 1. 1. 1993 (vznik ČSSR a Federace, teď opomeneme) ČÁST II.: A teď si sami vypočítejte z data 1. 1. 1996, vibraci nynějšího roku…už to máte? ANO, je to číslo šest, naše republika je vlastně už od začátku roku v roční vibraci šestky, od dnešního dne(příspěvek píšu 28.10.) bude její vlna až do konce roku nejvyšší. Od 1. 1. 2003 bude přelitá sedmičkou, 6 a 7 budou vibrovat tudíž společně.

 

Roční vibrace čísla 7. Sedmička je číslem zázraků, uskutečněných snů, víry, spirituality a tajemství. Vyvolává změny, které se hluboce dotknou citů, nedají nám spát, jejich smyslem je návrat k vlastním vnitřním zdrojům. Je potřeba spíše spoléhat jen sami na sebe než na druhé a uvědomit si v čem spočívá naše síla. Meditujme, ponořme se do sebe, rozjímejme, toto je náš duchovní rok. Dovolme své duši růst. Analyzujme své myšlenky a skutky.


Číslo sedm vždy odkrývá věci, které nevidíme. Oprostěme se od světa práce a podnikání. Nesnažme se přesvědčovat nebo nutit věci násilím. Ať k nám přijdou samy. Společenský život nechte na jindy. Cestujme a poznávejte sami sebe. Může se stát, že v tomto roce nás postihne krize nebo někoho důležitého a významného ztratíme, budeme možná muset někomu poskytnout pomoc (ekonomickou či humanitární). Pomáhejme. V tomto případě však mohou v nás vyklíčit rozpory. Že přes vlnu emocionálních změn, nebudeme schopni poskytnout citovou podporu někomu jinému, až najednou zjistíme, že díky péči o někoho druhého necítíme svá vlastní trápení. A právě v tom je tajemství úspěchu, dokázat se povznést nad vlastním "já".


V tomto roce si uvědomíme, že naše problémy nejsou tak zlé, jak se původně zdálo. Pokud sečteme 6 a 7 získáme jednoduché číslo 4, což je vlastně číslo universální vibrace tohoto roku. Čas pro tvrdou práci, osobní disciplínu a píli. Čtyřka je číslo vůle,odhodlanosti, praktičnosti a fyzické zdatnosti, naznačuje období fyzicky nesmírně aktivní. V průběhu tohoto období má pro nás velký význam pocit určitého zajištění. Tento rok je vhodný pro nákup nemovitostí a k investicím. Budeme více přemýšlet o naší budoucnosti i o budoucnosti našich nejbližších a plánovat mnohem více dopředu než v kterékoliv jiné době.


U svých blízkých budeme často hledat podporu a povzbuzení k novým odhodláním a cílům. Při této vibrační kombinaci se dá honě stihnout(a to ještě nevíte, že od roku 1978 naše Republika prochází devítiletými vibračními cykly čísla dva a bude jimi procházet až do roku 2031, uvedeno níže) se dá hodně stihnout, ale je nutné si vše dobře zorganizovat, neplýtvat zbytečně se svou energií. Z čehož může pramenit přepracování, unáhlená rozhodnutí, nervová napětí, stres i fyzická onemocnění. Pokud se naučíme odpočívat v kruhu své rodiny a blízkých, vyrovnávat se někdy i s potížemi, může nám tato vesmírná vibrace přinést velký úspěch.


Vibrace úspěchu naší Republiky: 23/5 + oddělená jednička a sedmička(skončí vibrace oddělené trojky a devítky, vibrace čísla tři a tři v mřížce) + zvýšená vibrace čísla šest a devět + linie senzitivity, která působí stále - Vibrace úspěchu začne opět působit s devítiletým cyklem dvojky v roce 2023, uvedeno níže. Což naznačuje jistý zlom pozice ČR ve světě.


23 - KRÁLOVSKÁ LVÍ HVĚZDA: Poskytuje příslib úspěchu v osobním i kariérou spojeném snažení. Zaručuje pomoc dobře postavených lidí a ochranu z vyšších míst. Je to velmi příznivé číslo. I když se může zdát celková numerologická analýza méně příznivá, žádné číslo nemůže čelit síle Lva a zvítězit! Opět budeme po letech "okupace" ve středu dění(5) s naším LVEM, symbolem naší vlasti, vítězství je zaručeno!


Chybějící čtyřka v mřížce: To nás přinutí být praktičtější ve svém snažení a být více trpěliví a k druhým více tolerantní.


Chybějící pětka v mřížce: Může mít za následek občasná vnitřní zdržení k uskutečnění určitých tvůrčích a realizačních plánů.


Oddělená jednička: Zde je nutná relaxace, uvolnění, tvůrčí činnost, studium, pomoc odborného poradenství a různých kursů, které pomáhají vyznat se lépe ve vlastních citech a logicky je zformulovat.


Oddělená sedmička: Přináší nehody a úrazy, je třeba být více pokorní a obezřetní. Karmický odkaz této události je číslo 33 - Idea: Toto číslo nemá svůj vlastní význam, ale nese stejné vibrace jako 24 - LÁSKA - PENÍZE - TVOŘIVOST: Slibuje štěstí, lásku, peníze a blízkou spojitost s lidmi vysoké úrovně a pozic. Znamená zisk dosažený na základě milostného vztahu, působení v oblasti práva nebo umění a magnetismu, který je neobyčejně přitažlivý pro opačné pohlaví. S tím rozdílem, že kouzlo lásky, míra originality a tvořivosti a příslib konečného finančního úspěchu jsou větší a výraznější.


Vzhledem k dvojité vibraci trojky mají lidé jejichž jméno se rovná 33, ve všech ohledech větší štěstí na harmonické partnerství, což platí jak v kariéře, tak v milostných vztazích a manželství. Nepokazte si tuto výtečnou vibraci leností a přílišným sebevědomím a pocitem nadřazenosti. Když vibraci 33 doprovází smysl pro humor a opravdová pokora, jeto nádherně šťastné číslo. A číslo 6(3+3) + chybějící sedmička. Místo roviny energie je zde rovina vytrvalosti - 4 - 5 - 6, ČR jde pevně za svým cílem i přes překážky a nedá se odradit, je upřímná a odvážná…
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více