Jste zde


ČR a numerologie - Další důležitá data - I.
Magica Bohemica

Další datum, které by bylo vhodné vypočítat je datum znovu obnovení ČR 1. 1. 1993 (vznik ČSSR a Federace, teď opomeneme) ČÁST I.: Rok události 1 + 9 + 9 + 3 = 22 - POKORA a OBEZŘETNOST: Ve starověku bylo symbolicky vyjádřeno jako "dobrý muž,oslepený pošetilostí druhých, s tornou plnou šípů na zádech". V této představě se zdá, že nemá šanci proti divokému tygrovi, který ho každým okamžikem napadne. Je varovné číslo iluze a bludu.

 

Představuje beznadějného snílka bez možnosti své sny zrealizovat, který žije v bláznově ráji, z kterého se většinou probudí až obklopen nebezpečím, a to už je často příliš pozdě. Varuje před chybami v úsudku a důvěrou v ty, kteří si to nezaslouží. Opatrně postupujme v osobních i pracovních záležitostech. I my máme moc měnit věci a předejít neúspěchu. Vytyčme si svůj cíl, buďme obezřetní, naučme se potlačovat "duševní lenost" a rozvinout duševní agresivitu. Tak dosáhneme uskutečnění svých záměrů a splnění snů. 22 - je také mistrovské číslo, spirituální a magické.Pokud je vaším aktivním číslem (křestní jméno), dědičným (rodné příjmení) nebo číslem přijatého příjmení nemůže být sečteno podle zákona numerologie na jednoduchou čtyřku. Když se toto číslo naučíme správně chápat, pracovat a žít podle jeho výzev, může nám v životě přinést mnoho dobrého - hodnotného poznání, které významně přispěje k duševnímu - duchovnímu růstu našich osobností, ke spirituálnímu a magickému osvícení.
2+2=4 - jednoduché číslo roku, stejné číslo jako název REPUBLIKA


Výpočet životního čísla ČR po revoluci:1 + 1 + 4 = 6 Šestka je číslem moudrosti, vzdělání, harmonie, lásky a romantiky. Miluje krásu a barvy ("síla květin" ze šedesátých let). Představuje ženskou podstatu - pečovatelský přístup - jistotu, vřelost, vyrovnanost, stálost, soucit a všechny aspekty mateřství. Také peníze. Nečetli jsme ho už náhodou? Ano, šestka je přece stínovým číslem životního čísla 3, které jsme vypočítali z data 28. 10. 1918, to je opravdový "! Kolomlýnek !" a stínové číslo životního čísla vypočítaného z data 1. 1. 1993 je trojka.


A co číslo štěstí? 6 + 5 + 4 = 15, uf, KOUZELNÍK - zase číslo, které už jsme četli a teď ho dočteme do konce: Avšak není růže bez trní! 15 nese sebou i esence kouzlení musíte si proto dát pozor na spojení s číslem 4 nebo 8, neboť může přinést ovládání nižších úrovní okultismu(magie, hypnóza, sugesce). Je třeba se vyhýbat těm kteří používají podobné taktiky! "To zvládneme přátelé, pomocí kolektivního positivního myšlení, máme se přece stát duchovní velmocí světa! A s číslem hlubokého esoterického významu, alchymistických vibrací se tomu nevyhneme, kouzlo lásky, harmonie a porozumění zvítězí - ! (Omlouvám se trochu jsem se tím kouzlem nechala unést, ale věřím v něj, věřte také a stane se tak jak si budeme přát, jen chtít pozitivně využít moc tvoření, kterou nám dává 10 - kolo štěstí, směle do toho: "Kouzelníci všech zemí, spojte se!!!")


A takto vypadají mřížky:

základní mřížka: 36/9      +        mřížka cel. jména: 59/14/5         =       cílová mřížka: 95/14/5
33 X 9 33 6 9 3333 66 999
2 X 88 --- --- --- --- --- 2222 555 8 --- --- --- --- --- 22222 555 888
111 X X 111 4 X 111111 44 X

Čísla mřížek se nezměnila. Náhoda? Osud?
Jediná trojka v mřížce: K závěrům docházíme pomocí logických úvah, jsme inteligentní lidé, originální a vynalézaví.


Pole č. 4- zručnost a asertivita: Čtyřka dodává mřížce stabilitu a vyvolává snahu po dokonalosti. Raději se projevujeme na fyzické úrovni a mnozí z vás jsou od přírody manuálně zruční a dovední, umějí zedničit, tesařit, vytvářet umělecká díla, provozovat hudbu tanec i sporty. Jediná čtyřka v mřížce: Dává materiální zabezpečení, organizační schopnosti, ve vztahu jste vášniví a vroucí.


Pole č. 6- láska, krása, domov a rodina, tvořivé vyjádření: Vysoká hloubka senzitivity, štěstí, harmonie, rodina, romantika. Nemá ráda hádky, ale dobře si v nich vede. Děsí ji negativní kritika své osobnosti a vzhledu, protože na si svém zevnějšku hodně zakládá, musí vypadat skvěle za každých okolností. Je velmi citlivá. Vynalézavá hlavně při zařizování jakýchkoli obytných prostor, má potřebu přetvářet a slaďovat, ať jde o lidi, hudbu, barvy či tvary. Má silnou potřebu harmonie, žije-li v neharmonickém společenství stálého neladu a stresu, zpravidla to poznamená její ekonomiku sníženou odolností a neurotickými obtížemi.


Jediná šestka v mřížce: Hluboká láska k domovu a rodině a schopnost ocenit krásu ve všech aspektech života. Pokud máte potřebu se tvořivě vyjádřit, zpravidla se objeví opravdové umělecké nadání. Nejlíp se daří v harmonickém prostředí, mezi lidmi, kteří ji milují a dokážou ocenit její snažení. Je schopna se přetrhnout aby vyhověla svým věrným, pokud jí poskytnete lásku, pochopení a ocenění. Nemáte rádi domácí prostředí kde chybí opravdová vřelost a na stresové situace reagujete úzkostně. Často má neuvěřitelně dobrou paměť. Ti, kteří doznávají, že škole moc nedali, dovedou ostatní zahrnout nevídanou lavinou poznatků z oboru, který je zajímá. Většinou jde o zájmy klidné, plné lásky, romantiky, dobrodružství a souznění s přírodou.


Chybějící osmičkav mřížce: Musíme se naučit jednat podle prvního popudu, ale pokaždé pečlivě zvažme situaci. Snažme se ve svém životě dosáhnout emocionální síly, neboť se často ocitáme v situacích, kdy musíme čelit nešetrným slovům a činům druhých.


Víceré devítky v mřížce: Dávají vysokou úroveň inteligence, a také vysokou hladinu mentální energie, která postupně vzrůstá každou devítkou v tabulce. Tuto energii je třeba odvádět, jak duševně, tak fyzicky, má-li být zachována zdravá rovnováha, protože nevyrovnaná hladina těchto energií přivolává stres, bolesti hlavy a nespavost, ale také výbušnost, pokud nás někdo popichuje a nám se to nelíbí dokážeme vybuchnout jako sopka, my si tím ulevíme a dotyčný zůstane stát u úžasu, kde se to v nás vzalo. Zde je nutná myšlenková kázeň a relaxace.


Linie Saturna ze základní mřížky zmizela a objevila se rovina empatie - 3 - 6 - 9, bystrá inteligence, kterou je možné nasměrovat k vysoké úrovni vzdělání, intelektuálním a tvůrčím zaměřením. Přirozený soucit a účast s druhými, schopnost vžít se do jakékoliv situace a chápat při tom, jak její podstatu, tak pocity lidí, kterých se dotýká. Dar ze všeho vždy vyváznout, vzchopit se a jít dál za svým úspěchem. Vztah k druhým budete vždy stavit na nejvyšší místo v žebříčku hodnot a budete pro ni vždy těžké vymanit se s nevyhovujícího vztahu, protože samotu těžko nese.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více