Jste zde


Naučte se věštit aneb chiromantie je vždy při ruce
Markéta Švarcová

Čtení z ruky je skvělá věštecká metoda, která má tu výhodu, že k tomu nic nepotřebujete. Jen své ruce a ruce vašich přátel. Čím víc rukou uvidíte, tím víc se toho naučíte a navíc, je nesmírně fascinující pozorovat kolik všelijakých rukou na světě je. Co člověk, to jiná ruka!

 

Nejprve si je třeba povšimnout toho, jaký má ruka tvar, velikost a jaká je na dotek. Tradičně existují různá označení – zemská, vodní, vzdušná, vlhká atp., ale to není až tak podstatné. Důležité je, jak na vás ta která ruka působí. Některá je jakoby utkaná ze sna – to je ruka člověka jemného, ruka nepraktického intelektuála má zase dlouhý, štíhlý tvar. Větší ruka značí člověka osobitého a nepřehlédnutelného. Pokud je hutná plná polštářků, má v sobě hodně energie – často ruce masérů bývají takové, pak se jedná o člověka živočišného někdy až agresivního. Důležitá je také poloha a velikost palce, který znamená JÁ a značí jak výrazný člověk jako osobnost je.

Pokud si tedy prohlédnete ruce a získáte z nich určitý dojem, podívejte se do dlaní. V levé ruce je napsáno to, co máte dáno do vínku a v pravé, jak s tím nakládáte. Pokud na pravé ruce něco chybí, čáry jsou kratší a zakrnělé nebo jsou docela jiné, je určitě něco v nepořádku. Pravděpodobně potlačujete nebo nevyužíváte své přirozené vlohy. Začněte se tedy tím vážně zabývat. Základem pro výklad je levá ruka, ale musíte si zároveň všímat vzájemných rozdílů, protože ty nám také mnoho napoví.

Ruka se dělí uprostřed dlaně na část směřující k palci (sluneční strana) – znamená jaké je postavení člověka k sobě, ke své rodině a ke věcem praktickým. Všímejte si, jak je tato část masivní nebo naopak. Druhá strana, směřující k hřbetu ruky (měsíční strana) – nám zase podává informace o našem vztahu ke světu a k našemu podvědomí.

Pak je dobré si všimnout, kolik čar ruka obsahuje. Mám na mysli nejen výrazné hlavní čáry, ale i množství menších čar. Člověk, který má jen několik výrazných čar, bývá přímočarý a rozhodný, ale někdy také až příliš sebestředný a neschopný naslouchat a naopak ten, který má ruku samou čárku, dá na všechny ostatní, jen ne na sebe - to se však netýká podélných čar na palci, které mimo jiné ukazují na schopnost žít a i vydělávat peníze.

Pro dnešek jste se toho o sobě a o svých přátelích dozvěděli dost a příště se podíváme na základní čáry v ruce… A na závěr ještě dárek pro začínající věštce:

 Naučte se věštit aneb chiromantie je vždy při ruce

Obecná charakteristika ruky Michaela Jacksona:

Majitel této ruky je člověk, který je schopen soustředěné práce, svoji energii vydává pomalu a uvážlivě. Je to rozený idealista, který zohledňuje potřeby světa před vlastními zájmy. Osobnost tohoto člověka vyvěrá z hlubokého podvědomí. Má silnou, ale rozmarnou vůli. Je to všestranně nadaný člověk, který oplývá mnohými talenty. V této ruce je patrný nadbytek inteligence a kreativity, ale nedostatek životní vitality. Centrum pozornosti tohoto člověka je v citové oblasti.

 1. Hluboké nasazení palce svědčí o štědrosti a velkorysosti.
 2. Plochý Venušin pahorek vypovídá o nedostatku životní vitality.
 3. Kříž  osvobození – osobnostní růst je podmíněn těžkým životem.
 4. Na čáře života jsou patrné životní krize a nedostatek životaschopnosti.
 5. Jupiterova čára, která se tvoří většinou až v dospělém věku, ukazuje, že její majitel vzal život do svých rukou a vědomě se stává svým pánem.
 6. Poměrně dlouhé spojení čáry života s čárou hlavy ukazuje na nepěkné dětství a na neschopnost se vymanit z rodinného vlivu.
 7. Čára osudu značí nepřehlédnutelnou osobnost.
 8. Nositel mystického kříže je duchovně vyspělá bytost.
 9. Venušin pás hovoří o schopnosti vášnivé lásky.
 10. Krásný prsteníček odhaluje umělecké sklony.
 11. Čáry štěstí
 12. Výrazná čára srdce znamená, že centrum pozornosti je v citech. Tato oblast je však značně uzavřená a naznačuje citovou kontrolu, jako by její nositel nedokázal své hluboké citové prožívání otevřít. Nezvyklé zakončení na Saturnově a Jupiterově pahorku značí romantičnost a něhu, ale také možnou bisexualitu.
 13. Dvě výrazné životní lásky.
 14. Tento člověk je stále na cestách.
 15. Pozoruhodná čára hlavy – majitel je velice inteligentní člověk, který to ve své profesi daleko dotáhne. Její rozvětvené zakončení na měsíčním pahorku svědčí o abnormální senzibilitě a intuici, naznačuje možný kontakt s duchy. Hovoří také o depresích a sebevražedných sklonech.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Markéta Švarcová

Zaměření:

Šamanská poradna Přístav 69 Léčba nemocí těla: bolesti zad, hlavy, kloubů, alergie, rakovina, onemocnění žaludku, srdce, neplodnost. Pomoc vaší duši: léčba závislostí, traumat a fobií, nedostatek lásky, špatné mezilidské vztahy, deprese, úmrtí blízých aj.

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.pristav69.cz

Telefon: 774 696 059Další články autora
více