Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny III.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny III.

Dále si každý sám pomocí jedné až čtyř akupresur ( které jsem sám objevil) "uvede" tělo do původního stavu, čímž organismus začne přijímat energii, vitamíny, minerály , byliny, (ale i léky) s větší účinností a docílí se tak větší obranyschopnosti organismu.

 

Na to, že je u nemocných organismus "neviditelně zablokován" pro příjem vitaminů, minerálů, energií jsem přišel hned na začátku své činnosti v oblasti zdraví. Otázka , kterou jsem si u nemocného dal zněla: Kolik má nemocný životní energie - odpověď- byla 50%. Druhá otázka zněla : na kolik procent je nemocný schopen energii přijímat. Odpověď byla: na 50%. Nyní jsem začal mít vize, že má onen nemocný, u kterého jsem diagnózu prováděl, "zablokovanou" levou stranu těla, začal jsem mít vize, jak energie do organismu proudí a tok energií v organismu jsem viděl i barevně. Zjistil jsem, že dotyčný je pravák a časem se ukázalo, že většina praváků má oslabenu levou stranu těla a leváci pravou stranu těla. Potom jsem zjistil, že existuje skupina lidí, kteří nejsou ani praváci, ani leváci. Ti mají oslabenu většinou pravou stranu těla, jako leváci, ale nemusí to být pravidlem. Tato skupina lidí mnohdy ani neví, zda jsou praváky či leváky, protože u nich záleží na předcích, kteří je začínají ovlivňovat při tom, když začínají držet tušku v ruce. Jsou totiž většinou schopni se naučit psát levou i pravou, mají "šikovné obě ruce".

Při mých vizích o toku energií organismem jsem zjistil, že existují orgány, které nebyly zásobeny energií, stejně jako určitá část těla. Ty jsem začal považovat za "oslabené", stejně jako u praváků levou a u leváků pravou stranu těla. "Oslabené" orgány při "zablokování" organismu přestanou přijímat energii, posléze vitaminy a minerály, nejdříve vzniká dysfunkce těchto orgánů, která nelze lékařskými metodami diagnostikovat, později nastává v těchto orgánech nemoc pro jejich neobranyschopnost.

Jako první se mi dařilo objevovat dysfunkce, protože v těchto případech si lékaři nevěděli rady a mnohdy mé klienty považovaly za hypochondry, protože laboratorní testy většinu dysfunkcí neodhalí. Když se mi dařilo mým klientům pomáhat, stávalo se dosti často, že se mí klienti vraceli po různě dlouhé době, někdy již po půl roce, až po dvou letech s tím, že to bylo úžasné zlepšení zdravotního stavu, ale nyní jsou opět tam, kde byli. Proto jsem musel odhalit i příčinu, aby efekt vyléčení byl trvalého charakteru.To se začalo dařit a začalo přibývat příčin a důvodů a hlavně souvislostí ke vzniku nemocí.

Jako první jsem objevil toky energií organismem, jak životní energie do organismu proudí, následovalo zjištění, že pokud jednotlivé orgány nemají dostatečné množství energie, nepřijmou správné množství vitaminů a minerálů. Začal jsem se zabývat i tím, jak energii v organismu udržet a jak jí čerpat z náhradních zdrojů. Jeden orgán podmiňuje funkci dalšího, což je asi obecně známo, takže postupně přibývalo souvislostí. Nejdříve jsem měl úspěch díky této metodě v odhalování příčin neplodnosti a během 5ti let otěhotnělo díky mé metodě "léčby" (jenom "odblokováním" organismu akupresururami, následným doplněním vitaminů a minerálů) asi 500 žen , kterým se to různě dlouhou dobu (2 roky až 20 let!) nedařilo. Jako další z nemocí se mi dařilo "vyléčení " lupenky, ekzémů, alergií, dokonce několik podstatných zlepšení zdravotního stavu u několika klientů s roztroušenou sklerózou, atd.

U mnoha rakovin jsem objevil jako příčinu amalgamové plomby. Nejenom že se u starých plomb uvolňovala rtuť, ale horší je (i u nových amalgamových plomb), že jsou trvalým zdrojem stejnosměrného proudu. Podle mé teorie vedou energetické dráhy např. do tlustého střeva ze zubů: dole- 6.7.8, nahoře 7.8. Do žláz: nahoře:4.5.6., dole 5.6., do CNS - nahoře: 4.5., PNS- nahoře: 6.7, dole: 5.6., atd. Je známo, že následkem úrazu stejnosměrným proudem může dojít ke vzniku rakoviny i 10 let po úrazu stejnosměrným elektrickým proudem. Přišel jsem na to, že amalgamová plomba se slinami v ústech "vyrábí" stejnosměrný proud, je to jakýsi trvalý akumulátorový článek v ústech. Proudy jsou sice malé, ale trvalého charakteru. Podle mé teorie jsou všechny zuby spojeny energetickými drahami se všemi orgány. Pokud stejnosměrný proud je veden do obranyschopného orgánu, plného energie, vitaminů, minerálů, moc se nemusí dít, ale pokud se organismus "zablokuje", potom oslabený orgán není schopen odolávat účinkům stejnosměrného proudu, který "vyrábí" plomba se slinami v ústech trvale.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více