Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny I.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny I.

Velkou měrou se na vzniku rakoviny podílí strava.

 

 

Do třetí stravovací skupiny patří lidé, u kterých je nemoc způsobená převážně nevhodnou stravou, nejsou ze stravy schopni přijímat dostatečné množství vitamínů a minerálů, mají operativně vyjmut žlučník, i když před operací jejich zdravotní stav strava neovlivňovala (většinou pro žlučníkové kameny vzniklé ze stresu ) . Tito lidé by měli vitaminy, minerály doplňovat cca 2x týdně a ještě provádět uměle 1x ročně "čištění" trávicí soustavy- viz text.

Tato skupina lidí má většinou zdravotní problémy s trávicí soustavou, klouby, kostmi, páteří, Vápník je nutné užívat v kombinaci s hořčíkem a vitaminem C, ideální čas pro užívání je 13.00 až 14.00. hodin. Pro tuto skupinu lidí je užitečné mít více pohybu, při kterém se posiluje zejména páteř, aby tělo "nosila" svalová hmota, a ne páteř. Pokud nemáme dostatek svalové hmoty zejména v zádovém svalstvu , nadměrná váha "sráží" obratle do sebe a tím je znemožněn průtok životní energie páteří. Do organismu přijímáme životní energii podle mé teorie ze základních dvou směrů- shora (nejvíce do hlavy a rukou) a zdola ( do kostrče, křížové kosti, bederní páteře - 5. obratlů, hrudní páteře -12 obratlů, krční páteře - 7 obratlů, do hlavy. Další tok energie jde z drah zubů do všech orgánů, takže zánět, váček, př. i amalgamová plomba může způsobit přerušení této energetické dráhy. V důsledku nerovnováhy energií přerušením některé z energetických cest se organismus více, či méně "zablokuje" i pro příjem vitaminů a minerálů. Je to obranný mechanismus organismu, aby nedošlo k předávkování vitaminy a minerály.

Nevhodné potraviny: vepřové maso, hovězí maso, mléčné výrobky (mimo tvarohu a nízkotučných sýrů), veškeré tropické ovoce, čokoláda, kakao, káva (nevadí rozpustná káva), čaj (silný), brambory, veškerá zelenina, která roste v zemi, průmyslově nakládané ovoce a zelenina, kompoty, dokonce i některé sladkovodní ryby (tučné, jako kapr), rajčata, okurky, bílé pečivo, živočišné tuky, některé rostlinné tuky, broskve, meruňky, sója a výrobky z ní, oříšky (mimo mandlí), umělá sladidla, mrkev, řepa, cerel, zelená paprika, vše smažené, atd.

Mohou bez újmy na zdraví požívat tyto potraviny: bílá masa (krůta, králík, kuře), těstoviny, houskové knedlíky, tmavé pečivo, mořské ryby a mořské živočichy, zvěřinu, skopové maso, pórek, brokolici, salát, olivový a slunečnicový olej, meloun, dýně, luštěniny, ovesné vločky, hroznové víno, jablka, hrušky, švestky, maliny, borůvky, rybíz, angrešt.

Neškodí kachna, husa (pokud nemají problémy se slinivkou v důsledku operativního vyjmutí žlučníku), rýže, růžičková kapusta, slunečnice, cibule, česnek, paprika (nejvhodnější je žlutá, pak červená), obilniny, luštěniny, těstoviny, atd. Z mrkve a celeru pouze šťávu, z některé kořenové zeleniny je vhodná pouze nať.

Tato "třetí stravovací" skupina je nejvíce náchylná na vznik rakoviny zejména v oslabených orgánech, což jsou kosti, klouby, trávicí soustava, ale nakonec díky dysfunkci celého organismu už nehraje roli, který orgán je oslaben. Tato skupina lidí není schopna přijímat ze stravy dostatečné množství zejména Vápníku, B3, C, Rutinu, Koenzymu Q10.

Mám z praxe vyzkoušeno a ověřeno, že existuje skupina lidí, kteří i když jsou podle mé teorie "zablokováni" pro přijímání vitaminů, minerálů, energií, jsou schopni přijímat obranné látky proti rakovině, což je zejména vitamin C, vitamin B3, Rutin, a zejména Koenzym Q10. Ti rakovinu nedostali, přestože jsem v jejich organismu zjistil rakovinové viry těžké kovy, díky jejichž spojení podle mé teorie rakovina vzniká. Rakovinové viry lze přijmout od zvířat. lidí, jsou podle mé teorie přenosné. Můj způsob léčby spočívá nejdříve ve zjištění příčiny. Jsem přesvědčen, že dokud se neodstraní příčina, nedá se důsledek odstranit s trvalým efektem.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více