Jste zde


Léčitelka Zdraví a Štěstí, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.zdravi-stesti.cz

 

Telefon: +420 604 534 508

E-mail: rzdravi.stesti@gmail.com

Léčitelka Zdraví a Štěstí, Praha

Tvrdého 103

19900

Praha, Letňany

Provozní hodiny:

Pondělí: 18:30 - 20:30

Úterý: 09:00 - 12:00 13:00 - 19:00

Středa: 18:30 - 20:30

Čtvrtek: 09:00 - 12:00 13:00 - 19:00

Pátek: Zavřeno

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Služby léčitelky Zdraví a Štěstí:

Kineziologie - metoda One Brain nám pomáhá odhalit ty pravé příčiny našich potíží psychického i fyzického rázu. Jejich nalezením, pochopením a uvolněním stresu, který s daným tématem souvisí, se dostáváme do rovnováhy a naše potíže postupně mizí.

Štěstí nechodí po horách a vlastně ani po lidech. To pravé štěstí je skryté v každém z nás. Záleží však na tom, jaký životní postoj a cestu si zvolíme. Je to přitom tak snadné. Stačí naslouchat svým pocitům a vnímat své tělo, které se s námi skrze nemoc, bolest a jiné potíže snaží komunikovat. 

Díky svým vlastním velmi hlubokým zkušenostem jsem se rozhodla stát se průvodcem na cestě za zdravím a štěstím. 

Když jsem na sobě začala pozorovat první důkazy toho, že metoda One Brain skutečně funguje, uvědomila jsem si, že si tento "zázrak" nemohu zkrátka nechat pouze pro sebe. Došlo mi, že každý z nás má své zdraví i štěstí na dosah, a že jsme skutečně odpovědni za své životy, byť se nám může mnohdy zdát, že za naše problémy může okolní svět nebo zděděné dispozice. 

Naše těla jsou dokonalejší, než je nám z různých informačních zdrojů známo. Od přírody jsme schopni léčit sami sebe, musíme však nejprve nalézt ty pravé příčiny našich fyzických a psychických potíží, které bývají často schované tak hluboko v našem podvědomí, že o jejich existenci nemáme ani ponětí. 

A v tom spočívá moje role. Nejsem léčitelka a své klienty neléčím. Jsem pouze jakýmsi tlumočníkem mezi Vámi, Vaším podvědomím a Vaším tělem. Společně pak můžeme nalézt ony okamžiky, které ve Vašem těle zakořenily určitý program chování, který Vám může škodit jako "počítačový virus". Pojďme tedy společně tyto nežádoucí programy skrze jejich pochopení "přeinstalovat", abyste konečně mohli žít podle Vašich představ.      

Zvu Vás tedy do své Kineziologické poradny Zdraví a Štěstí a již nyní se těším, až budu moci naslouchat Vašim příběhům, a až se společně vydáme na dobrodružnou cestu sebeobjevování a hledání radosti ze života všude tam, kde se postupně vytrácí nebo již zcela zmizela. Tak vykročme společně k Vašemu spokojenému životu.  
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více