Jste zde


Léčitelka Romana Šebestová, Ruprechtov
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.terapie-ruprechtov.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 602 278 184

E-mail: sebe.roma.na@centrum.cz

Přináším Vám naději ke zlepšení kvality Vašeho života. Zvolím tu nejvhodnější terapii právě pro Vás – celostní Homeopatii, Autopatii, Therapeutic Touch, EFT a vždy ještě něco víc.

Ruprechtov 42

68304

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Romany Šebestové:

Přináším Vám naději ke zlepšení kvality Vašeho života. Zvolím tu nejvhodnější terapii právě pro Vás – celostní Homeopatii, Autopatii, Therapeutic Touch, EFT a vždy ještě něco víc.

Ve zdravém stavu je člověk ovládán duchovní životní silou, která hmotné tělo oživuje v podobě dynamis audržuje všechny jeho části v podivuhodně harmonickém souladu pocitů a činností, takže náš rozumný duch přítomný v našem nitru může tohoto živého, zdravého nástroje svobodně užívat k vyššímu účelu našeho bytí.

§9 Organon léčebného umění, Samuel Hahnemann

 Dynamis je síla ovlivňující svět a člověka. Je skryta v přírodních jevech, předmětech, rostlinách, zvířatech a lidech. Ovlivňuje harmonii (zdraví) i disharmonii (nemoc) života.

Ztratili jste svůj elán do života a ovládá Vás disharmonie nemoci? Ocitli jste se na rozcestí své životní cesty? Trápí Vás dlouhodobý chronický stav? Máte opakující se akutní potíže? Vaše děti jsou často nemocné? Onemocněli jste náhle a potřebujete okamžitou pomoc? Nebo jste svázáni svými emocemi vůči druhým a okolnostem? Žijete s pocitem, že jste sami, nepotřební a nikomu na Vás nezáleží? Přejete si změnu? Toužíte znovu nalézt lásku k sobě? Chcete si opět vážit sami sebe? A konečně zase žít? Výborně….

Pojďme se tedy společně podívat na vše, co Vás trápí. Provedu Vás cestou zpět ke zdraví a znovunastolení harmonie těla, mysli a duše. Jsem tu pro Vás a naslouchám pozorně Vašim slovům, vnímám Vaši energii a věnuji se Vám individuálně přístupem celostní terapie. Přináším Vám naději ke zlepšení kvality Vašeho života. Zvolím tu nejvhodnější terapii právě pro Vás – celostní Homeopatii, Autopatii, Therapeutic Touch, EFT a vždy ještě něco víc.

Ceník:

První konzulatce 1.200 Kč – probíhá vždy v poradně Chamomilla

Kontroly se řeší inviduálně dle potřeb klienta. Možnost konzultací i přes Skype homeolady.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více