Jste zde


Léčitelka RNDr. Jarmila Riegerová, CSc., Olomouc
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.jarmilariegerova.sweb.cz

 

Telefon: +420 776 132 079

E-mail: JarmilaRiegerova@seznam.cz

Léčitelka RNDr. Jarmila Riegerová, CSc., Olomouc

Ondřejova 401/6

77900

Olomouc, Chválkovice

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky RNDr. Jarmily Riegerové, CSc.:

Provozování kurzů Reiki, výuka masáží Shiatsu, lymfatických masáží a kraniosakrální biodynamiky.

nabízí se vám šance začít aktivně pracovat na svém zdraví - fyzickém i psychickém. Zdraví vyjadřuje harmonii na úrovni fyzické, psychické i sociální. Bohužel, lidé si stále nechtějí uvědomit vlastní odpovědnost. Negativní a smutné myšlenky plné zloby nebo strachu jsou stresem, působí přímo přes psychofyziologická spojení těla a vedou  postupně k projevům nemoci. Každý je plně odpovědný za každou svou myšlenku, za každý svůj úmysl, za každý svůj čin.

Reiki je japonským slovem a označuje přirozený systém léčení, který je ve své podstatě starý jako lidstvo samo. Filozofie práce s energií je součástí života, představuje cestu ke zdraví a moudrosti. Ki - životodárnou kosmickou energii máme všude - kolem sebe i v sobě.  Je podstatou všech jevů a zahrnuje v sobě přeměnu vesmírné energie v bioenergii a pochopení informací, které jsou v ní obsaženy. Božské vědomí zvané v japonštině rei usměrňuje životní sílu ki. Reiki přirozeně plyne a pomáhá uzdravovat všude, kde je léčba možná a člověk si to přeje. Ki (čchi, prána apod.) je informačním systémem, kterým je člověk vetkán do tkáně svého životního prostředí, do informačního pole Země, sluneční soustavy, vesmíru. Schopnost pracovat s energií je zakódována v genetické výbavě každého člověka. Každý atom, každá molekula tvořící buňku jsou elektromagnetickými entitami a přenáší ve svých elektromagnetických polích příslušné informace.

Jsme otevřeným bioenergetickým systémem, také proto je každý fyzický orgán symbolem pro duchovní pravdu. Blokáda aktivní práce s energií je působena především nedostatkem  víry, hluboce uloženým strachem nebo omezenou nadvládou rozumu.  Stále více lidí však začíná pociťovat v průběhu svého života touhu získat zpět vnímání informačního pole pro zdraví a duchovní rozvoj svůj, i svých blízkých.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více