Jste zde


Léčitelka MUDr.Hana Horychová
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.sance-zdravi.cz

 

Telefon: +420 606 112 018

E-mail: zdravi.vividus@seznam.cz

Léčitelka MUDr.Hana Horychová

Červeňanského 2824/15

15500

Praha, Stodůlky

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky MUDr.Hany Horychové:

Homeopatická poradna a autopatie nabízí pomoc při chronických a opakujících se onemocněních včetně poruch imunity a autoimunních problémech. Obě metody působí na fyzické, duševní i emocionální úrovni. Lze je užít i při lehčích psychických potížích. Možnost detoxikace zelenými potravinami.

Při poradenské činnosti se zabývám zdravým životním stylem, homeopatií, autopatií, výživou a řešením překyselení organismu.

Poradna je zaměřena především na pomoc při chronických a opakujících se onemocněních. Pomáhá zejména při sklonu k častým nachlazením, chronickým i alergickým rýmám, zánětům průdušek, při astmatu, ekzémech a jiných kožních problémech, močových zánětech, gynekologických potížích, poruchách trávení, autoimunních onemocněních, bolestech hlavy, zad, kloubů, při nespavosti a lehčích psychických poruchách. Autopatie je účinná také jako preventivní metoda zvyšující naši odolnost vůči onemocněním a stresu.

Homeopatická poradna

Konzultaci provádím na základě objednání a trvá dvě až dvě a půl hodiny. Základem vyšetření je podrobná anamnéza. Beru v úvahu jak obtíže, se kterými klient přichází, tak i celkové ladění. Zajímá mě fyzická, psychická i emocionální stránka osobnosti. Ptám se na okolnosti vzniku potíží, na celkové rozpoložení, energii a další potřebné údaje. Na vyhodnocení informací a předepsání léku si nechávám obvykle týden. První kontrolu provádím po čtyřech až šesti týdnech, při postupu léčby jsou možné delší intervaly. Při kontrolních konzultacích se spolu s klientem opíráme o zápisky, které si v průběhu léčby vede. Kontrolní vyšetření trvá asi 1 hodinu.

Vstupní vyšetření1 400 Kč

Kontrolní konzultace   600 Kč

Autopatie

Vstupní anamnéza u autopatie vypadá stejně jako u homeopatického vyšetření, trvání přibližně dvě hodiny. Na základě získaných informací a po posouzení vitality a hloubky postižení stanovuji způsob a výši ředění. Předám klientovi tištěný návod k přípravě preparátu s možností praktické ukázky. Při kontrolní konzultaci se stejně jako u homeopatie opíráme o zápisky klienta. V některých případech lze kontroly provést po telefonu či mailu.

Vstupní vyšetření1 000 Kč

Kontrolní konzultace osobní   400 Kč

Kontrolní konzultace po mailu (po předchozí domluvě v opodstatněných případech)   300 Kč

Autopatická lahvička   690 Kč

 

Slevy 20% na vstupní vyšetření pro děti a rodinné příslušníky.

Po celou dobu léčby zůstáváme s klienty v kontaktu pro případné konzultace spojené s léčbou. Tato služba je vždy ZDARMA.

 

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více