Jste zde


Léčitelka MUDr. Jana Holubová, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.osteopatie.cz

 

Telefon: +420 603 978 080

E-mail: holubovaj@seznam.cz

Léčitelka MUDr. Jana Holubová, Praha

Slavojova 86/12

12800

Praha, Nusle

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky MUDr. Janu Holubovou:

Zaměřuji se na kraniosakrální osteopatii. Poskytuji pomoc při problémech zad, bolesti kloubů, závratí, střevních zánětů, astma i chronickém kašli. Zaměřuji se také na psychické problémy, deprese, stres, školní potíže, psychomotorický vývoj a dětskou mozkovou obrnu. Pořádám akce a semináře.

Kraniosakrální osteopatie

Nejznámější a nejmodernější manuální terapie naší průmyslové společnosti. Cranium-lebka, sacrum-kost krížová, osteopatie-choroby pocházející z kostí.

Jemná, nebolestivá manuální terapie bez manipulací, založená na naslouchání našim tkáním, pro pacienta příjemná. Osvobozuje, uvolňuje životní sílu, oživuje její tok a rytmicitu a tím nastartovává samoléčení organismu jako celku (v rovině fyzické-strukturální, emoční i mentální-duchovní). Často přináší hlubokou relaxaci, pocit hlubšího a snadnějšího dýchání, jakoby zbavuje tíhy, navrací pacienta ke komunikaci s vlastním tělem a jeho schopností samouzdravování. Je to praktika doplňková k dalším manuálním terapiím i k léčbě dietetické a medikamentózní. Využívá vlastností centrální nervové soustavy, malých pohybů v kostech, mezi kostmi a v lebečních švech, odstraňuje napětí vzniklá ruznými traumaty lebky (porodní traumata, úrazy hlavy atd.) a tím ovlivňuje funkci hlavových nervů, mozkových cév a vnitřních mozkových žláz. Je to přístup komplexní - tělesný i energetický.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více